ملت ایران: مدیرعامل استقلال در جلسه امروز اتحادیه در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره موضوع داغ توپ‌های آل‌اشپورت اظهارنظر کرد. فتح‌اله‌زاده که دیروز در حمایت از آل‌اشپورت تلویحا از امیر قلعه‌نویی انتقاد کرده بود امروز موضعش را کمی تغییر داد و گفت توپ‌ها باید برای استعلام به ای اف سی فرستاده شود.

فتح الله زاده گفته است: من تخصصی در توپ ندارم، گفتم شاید آقای دایی که سال‌های زیادی فوتبالیست بوده به خاطر تخصصش وقتی می‌گوید توپ‌ها خوب نیست، حتما درست می‌گوید. صحبت من این بود که این توپ ها به رنگ فصل زمستان است و بهتر است آنها را به فیفا و AFC بفرستیم و در صورت تایید آنها از این توپ‌ها استفاده کنیم.

فتح‌اله‌زاده در این حرف‌ها به یکی از مربیان استقلال اشاره می‌کند که قصد داشته در زمانی یک اسپانسر دیگر را به تیم بیاورد اما او مانع از این کار شده است باید دیدکه منظور فتح‌اله‌زاده به کدام مربی سابق استقلال است. مرحوم ناصر حجازی، پرویز مظلومی، منصور پورحیدری یا امیر قلعه‌نویی؟

من با یکی از مربیان سابق استقلال درباره پیراهن بازیکنان اختلاف نظر داشتم. او می‌گفت لباس‌ها به درد نمی‌خورد، اما من می دانستم که او به دنبال آوردن پیراهن از یک اسپانسر دیگر بود. من رفتم و لباس‌های با آرام آدیداس گرفتم و مارک قبلی را روی آنها زدم. بازیکنان هم آن را به تن کردند و باز هم گفتند که این لباس‌ها به درد نمی‌خورد. من آن آرم را از پیراهن کردم و گفتم که دیدید بهانه می‌گیرید، چون در این باره این مساله تخصص داشتم، صحبت کردم.