ملت ایران: مهندس مسعود سلطانی‌فر، گفت: دکتر روحانی به بنده و برنامه‌هایم اعتماد دارند.

مهندس مسعود سلطانی‌فر، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره تشبیه ذهن خود به کامپیوتر ورزشی از سوی دکتر روحانی، اظهار کرد: این نظر لطف آقای رییس جمهور است و اعتمادی که ایشان به بنده و برنامه‌هایم داشته‌اند. در فرصت‌های که خدمت ایشان بودم به تفصیل در مورد برنامه‌هایم برای دو حوزه جوانان و ورزش صحبت کرده‌ایم و گاهی هم ایشان برای موضوعات مختلف ورزشی سوابقی را از من می‌خواستند و من با توضیح دقیق آنها گاهی اسباب تعجب ایشان می‌شدم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان افزود: آقای روحانی به حوزه ورزش و قهرمانان ایران بسیار علاقمندند، ضمن اینکه بر گسترش ورزش همگانی و سالم سازی جامعه تاکید ویژه دارند. امیدوارم در صورت کسب رأی اعتماد نمایندگان مردم بتوانم هر چه سریعتر این برنامه‌ها را اجرایی کنیم و تاکیدات رئیس جمهور و دولت یازدهم را در حوزه ورزش و جوانان بکار ببنیدیم.

سلطانی‌فر در مورد نوبت وزیر وزارت ورزش و جوانان برای گرفتن رأی اعتماد در صحن علنی مجلس گفت: تصور می‌کنم به احتمال زیاد بعد‌ازظهر چهارشنبه یا صبح پنجشنبه نوبت بنده برای ارائه برنامه‌هایم در جلسه بررسی وزرای پیشنهادی خواهد شد.

وی تاکید کرد درصورت رأی اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بتواند بلافاصله با تشکیل کارگروه‌های اجرایی و تخصصی، انتظارات جامعه ورزش و نمایندگان را برای تعالی بیشتر ورزش جمهوری اسلامی ایران برآورده کند.