ملت ایران: ریو فردیناند مدافع کهنه کار شیاطین سرخ در تازه ترین صحبت هایش گفت که او هنوز هم برای کسب جام و قهرمانی از انگیزه های بالایی برخوردارست و دوست دارد تا انجا که ممکن است در یونایتد بماند پیش از آنکه برای ادامه دوران حرفه ای به خارج از انگلیس نقل مکان کند.
ریو فردیناند ۳۴ ساله جمعه شب در دیدار دوستانه برابر سویا بازی خواهد کرد در حالی که در این تابستان قراردادش را تا یک سال دیگر با یونایتد تمدید کرد اما با تمام اوصاف این مدافع کهنه کارن می خواهد به این زودی ها به کارش در یونایتد پایان دهد.
نشریه دیلی میرور به نقل از ریو فردیناند گفت: " می خواهم تا جایی که از لحاظ فیزیکی مشکلی نداشته باشم در یونایند به بازی کردن ادامه دهم "
" وقتی به عکسم در قراردام با باشگاه نگاه می کنم برای من خاطرات بسیار قدیمی تلخ و شیرین را زنده می کند. اینکه می توانم در این باشگاه همچنان به بازی کردن ادامه دهم یا نه باید صبر کرد و دید چرا که من هنوز هم برای کسب قهرمانی و جام عطش بالایی دارم. "
فردیناند در سال ۲۰۰۲ از باشگاه لیدز یونایتد به ارزش ۳۴ میلیون یورو به منچستر یونایند پیوست " می توانم تا ۱۰ سال دیگر خودم را در این باشگاه تصور کنم اما اینکه آیا سران باشگاه هم با من هم نظر هستند شاید بعید باشد. اگر بخواهم صادقانه بگویم توقع چنین چیزی را از باشگاه هرگز نداشته و ندارم "
او در پایان گفت: " فکر می کنم تا چند سال دیگر در یونایتد به بازی کردن ادامه دهم و سپس احتمالا به خارج از انگلیس می روم "