ملت ایران: تمرین تیم فوتبال استقلال تحت تأثیر خبر تصادف هافبک تراکتورسازی قرار گرفت.

تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل فجر سپاسی آماده می کند از ساعت ۱۸:۳۰ دیروز برنامه های تاکتیکی خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کرد.

در تمرین دیروز آبی پوشان ساموئل، بیک زاده و جمشیدیان غایب بودند و این سه بازیکن استقلال را در سفر به شیراز همراهی نخواهند کرد. همچنین امیر حاج قاسم مربی بدنساز استقلال دیگر غایب تمرین دیروز بود که وی به علت درگذشت یکی از نزدیکانش در تمرین آبی پوشان حضور نداشت.

*در ابتدای تمرین امیر قلعه نویی که مثل روز گذشته با لباس ورزشی به کمپ استقلال آمده بود برای دقایقی کوتاه با بازیکنان صحبت کرد. وی که از خبر تصادف مهدی کریمیان ناراحت بود از بازیکنان خواست تا برای سلامتی وی دعا کنند. همچنین دیگر بازیکنان جویای وضعیت این بازیکن بودند و در تماس با چند بازیکن تراکتورسازی پیگیر وضعیت کریمیان شدند.

*یکی از طرفداران تیم استقلال دورتادور ماشین خود را با پرچم آبی تزئین کرده بود و آن را به محل تمرین استقلال آورد.

*گوران لاوره مثل دو روز گذشته در تمام کارهای تاکتیکی آبی پوشان شرکت داشت و قرار است این بازیکن با استقلال به شیراز برود.

*فرهاد مجیدی که روز گذشته زودتر از سایرین محل تمرین را ترک کرده بود دیروز بدون مشکل در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد و این بازیکن می تواند استقلال را در بازی با فجر همراهی کند.

*سیدمهدی رحمتی به همراه فرزند خود به محل تمرین آمده بود، همچنین مطابق معمول روزهای گذشته پسران امیرحسین صادقی و پژمان نوری نیز در تمرین حاضر بودند.

*حمید بابازاده مربی دروازه بانان تیم استقلال چند روزی است که تمرینات سنگین تری را برای گلرهای این تیم و به خصوص مهدی رحمتی در نظر گرفته است. تمرینات وی با رحمتی حتی تا بعد از اذان مغرب ادامه خواهد داشت.

*در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداختند سپس در گروه های چند نفره کار تاکتیکی انجام دادند و در پایان مثل روز گذشته تمرین دفاع و حمله را در قالب دو گروه سبز و آبی پشت سر گذاشتند. در این تمرین قلعه نویی و صالح نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردند.

*در جریان تمرین دیروز امیرحسین صادقی دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست به تمرین ادامه بدهد. صادقی در حالیکه روی زمین نشسته بود تمرین آبی پوشان را نظاره می کرد. مدافع استقلال در حالیکه روی پای خود یخ گذاشته بود خطاب به عکاسان گفت: سوژه مورد نظرتان را گرفته اید! قرار است کادر پزشکی تیم استقلال امشب در خصوص آخرین وضعیت صادقی، نظر نهایی خود را اعلام کنند.

*حدود ۱۰۰ نفر از طرفداران از تمرین تیم شان دیدن کردند.

*شاهرخ بیانی، مهدی فنونی زاده و میرشاد ماجدی به همراه علی زاده و اکبرپور در تمرین دیروز حاضر بودند.

*در اواخر تمرین دیروز کادر فنی تیم استقلال ضمن احترام به خبرنگاران و تماشاگران از آنها خواست تا ۱۵ دقیقه پایانی را در غیاب آنها پشت سر بگذارند و تمرینات ارسال از جناحین بدون حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار شود.

اعضای تیم استقلال قرار بود دیروز ساعت ۱۷:۰۰ به سمت شیراز بروند. آبی پوشان مستقیماً راهی زمین تمرین می شوند و پس از ۴۵ دقیقه تمرین در هتل چمران مستقر خواهند شد.

دیدار تیم های فجر سپاسی و استقلال از ساعت ۲۲:۱۵ روز سه شنبه در ورزشگاه حافظیه برگزار خواهد شد.