نکیسا: دروازه بانان خود را نابودکردیم

نیما نکیسا درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در سالی که رهبر انقلاب به نام تولید ملی و حمایت ازسرمایه ایرانی نام گذاری کرده اند، انتظارمی رفت مسئولان فدراسیون فوتبال برای حمایت از دروازه بانان ایرانی این قانون را تمدید کنند.

وی ادامه داد: این مساله ضربات بسیار سنگینی را به دروازه بانان ایرانی وارد خواهد کرد وتا سال ها نمی توانیم مشکلاتی که به وجود خواهد آمد را برطرف کنیم.

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: چرا باید قانونی را تصویب کنیم که می دانیم دیگر دروازه بانان ما روز خوشی نخواهند داشت و با این کار به دلالان و بازیکنان خارجی فرصت خود نمایی می دهیم.

وی تصریح کرد: آنقدر گلرهای جوان ایرانی باید روی نیمکت دروازه بانان خارجی بمانند، تا از فوتبال خداحافظی کنند.

وی اظهارداشت: اطمینان دارم ازفصل آینده تمام باشگاهها گلرهای خارجی را با هزینه بسیار کمی جذب می کنند و دروازه بانان ایرانی هیچ جایگاهی نخواهند داشت.

نکیسا گفت: در این چند سال گلرهای بسیار خوبی به فوتبال ایران معرفی شده اند که می توانند در آینده حتی در باشگاه های خارجی نیز حضور پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر در لیگ یک این قانون را تصویب کردند، پس مسئولان فدراسیون معتقدند که این قانون می تواند به فوتبال ایران کمک کند، پس چرا در لیگ برتر ممنوعیت را برداشتند.

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران درپایان اظهارداشت: مسئولان فدراسیون فوتبال بااین تصمیم هایی که می گیرند فکر می کنم در سال های نه چندان دور ورود تمام نفرات خارجی را ممنوع کنند.