کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی دنیای فوتبال معتقد است که رقابت میان او و مسی باعثرشد او می شود و البته اعتقاد دارد که به خاطر تفاوتهایی که میان او و ستاره آرژانتینی وجود دارد، این دو قابل مقایسه نیستند.

رونالدو اعتقاد دارد که هر دوی آنها(مسی و خود او) بازیکنانی هستند که نهایت تلاششان را برای تیمهای باشگاهی شان به کار می گیرند و این باعثمی شود که هردو رشد و پیشرفت زیادی داشته باشند.

این مهاجم پرتغالی نظرش را دراین باره به سی ان ان ورلد سپورت ابراز کرده و گفته: «گاهی وقتها این مقایسه ها من را خسته می کند. مسی را هم همین طور. چون همیشه و همیشه، همه درحال مقایسه کردن ما دو نفر باهمدیگر هستند. شما نمی توانید فراری را با پورش مقایسه کنید، چون آنها موتورهای متفاوتی دارند. اصلا قابل مقایسه نیستند. مسی نهایت تلاشش را برای بارسلونا به کار می گیرد ومن با تمام قوا در خدمت رئال هستم.»

رونالدو ادامه داد: «البته این اتفاق جالبی است. چه برای مسی و چه برای من.. چون هردوی ما رکوردهای خودمان را می شکنیم واین فوق العاده است. فکر می کنم که دراین مسیر ما همدیگر را رو به جلو هل می دهیم. به همین خاطر هم هست که رقابت میان ما دونفر این قدر حساس و نفس گیر است. به همین خاطر هم هست که بارسلونا و رئال بهترین تیمهای دنیا هستند. چون یکی دیگری رابه جلو هل می دهد.»

رونالدو درادامه صحبتهایش گفت: «اصلا بحثبهتر یا بدتر نیست. من دوست ندارم تا باکسی مقایسه شوم. بعضی ها می گویند من بهترم و بعضی ها می گویند که مسی بهتر است. ولی در پایان روز آنها تصمیم می گیرند که بهترین بازیکن در شرایط کنونی چه کسی است که من فکر می کنم که من هستم.»

رونالدو در رقابتهای این فصل لالیگا۴۶ گل به ثمر رساند ولی مسی با به ثمررساندن ۵۰ گل، فصل را در صدر جدول گلزنان لالیگا به پایان برد.

منبع: گل