ملت ایران: حسین فرکی سرمربی فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش بازی فولاد خوزستان و فجرسپاسی شیراز، درباره آخرین شرایط تیم فولاد خوزستان صحبت کرد. فرکی همچنینی از صادر شدن کارت بازی فرزاد حاتمی خبر داد و تصریح کرد که از سپردن ضربات پنالتی به مهدی نوری متضرر شده است.
شرایط خوبی داریم
برای بازی مقابل فجرسپاسی شرایط بهتری نسبت به بازی هفته اول داریم. به هر حال در هفته های ابتدایی لیگ برتر، تیم های آمادگی لازم را ندارند و هفته گذشته برابر سپاهان اصفهان تیم ما از همین ناحیه لطمه خورد. هر چند معتقدم که در آن بازی مقداری بدشانسی آوردیم و حوادثمسابقه باعثرقم خوردن نتیجه به سود حریف شد.
والی و جعفری مصدوم هستند
ایوب والی و ابوالحسن جعفری مصدومان تیم فولاد خوزستان هستند که به بازی مقابل فجرسپاسی نمی رسند. والی برای درمان مصدومیت به تهران رفته و جعفری مثل بازی هفته اول غایب است. امیدوارم مشکل مصدومیت بازیکنان به زودی برطرف شود.
کارت بازی حاتمی صادر شد
کارت بازی فرزاد حاتمی امروز از سوی سازمان لیگ برتر صادر شد و در بازی فردا مقابل فجرسپاسی می توانیم از این بازیکن در ترکیب تیم مان بهره ببریم. حاتمی در این مدت با جدیت در تمرینات فولاد حضور داشته و مشکلی از بابت آمادگی جسمانی ندارد.
مشکل پنالتی ها
از زمانی که مربی نفت تهران بودم، می دیدم که تیم فولاد خوزستان در به ثمر رساندن ضربات پنالتی مشکل دارد. وقتی به فولاد آمدم، مهدی نوری را مأمور زدن ضربات پنالتی کردم که فصل گذشته پنج پنالتی را به گل تبدیل کرد و البته در دو مورد هم پنالتی ها را از دست داد.
از اعتماد به نوری ضرر کردیم
برای فصل جدید تصمیم گرفتم باز هم مهدی نوری پنالتی زن اول تیمم باشد، چرا که مبنای کارم بر پایه اعتماد است اما در دیدار فولاد و سپاهان نسبت به این اعتماد دچار ضرر شدیم! در مجموع برای ما نتیجه گرفتن تیم مهم است و انشاالله در بازی های بعدی اگر صاحب پنالتی شدیم، پنالتی زن های دیگر ما بتوانند از این ضربات نهایت استفاده را ببرند.