ملت ایران: هر چند علی دایی دوست ندارد با علی کریمی کار کند اما سعی کرده چالشی هم با او نداشته باشد و از این بازیکن در رسانه ها فاصله بگیرد. علی کریمی هم تا مصاحبه بعد از بازی با تراکتورسازی همین رویه را پیش گرفته بود اما در آن مصاحبه کدهایی داد که دایی و کارهایش را در پرسپولیس زیر سوال می برد. مساله انتخاب کاپیتان با کاغذ و آوردن نام ها به ان تیم از جمله همین کدها بود که البته پاسخی از سوی دایی نداشت.

اما مساله «نام ها» به حضور دهنوی در پرسپولیس مربوط می شد که در حین بازی با علی کریمی درگیری فیزیکی داشت و در نهایت با حرکتی عجیب و مشابه فنون کشتی ۸ محبوب پرسپولیسی ها را نقش بر زمین کرد تا یکی از اتفاقات ویژه هفته اول را به نام خود ثبت کند.

پس از این اتفاق و با سکوت دایی در قبال حرکت دهنوی این شائبه پیش آمد که سرمربی پرسپولیس از این حرکت چندان هم ناراحت نشده یا شاید از کار دهنوی استقبال کرده است. در این میان برخی رسانه ها هم از دایی گله کردند که باید به حرمت وجه اسطورگی و محبوبیت کریمی، دهنوی را مورد مواخذه قرار می داده و با او برخورد می کرده. در این میان به این مساله اشاره شده بود که دایی به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال ایران باید جایگاه بازیکنانی مثل کریمی را درک کند و اجازه ندهد تا این جایگاه توسط بازیکنان جوان تر خدشه دار شود چرا که خود او نیز چنین توقعی از بازیکنان جوان دارد و هیچ وقت بی احترامی ها را برنتابیده است.

نمی دانیم تاثیر این مطالب و حرف ها بود یا چیز دیگر که دایی دیروز بالاخره با دهنوی برخورد کرد. دیروز و در حاشیه تمرین پرسپولیس رویانیان، دایی و دهنوی جلسه ای سه نفره ترتیب دادند و ابتدا ضمن گلایه از او به خاطر مصاحبه های اخیرش به این بازیکن گفتند به خاطردو مساله حساس اخیر یعنی تقابل با کریمی و البته داستان سپاهان اصلا مصاحبه نکند.

بعد از آن دایی درباره اتفاقات رخ داده بین او و کریمی خطاب به شاگرد حاشیه سازش گفت: «کریمی بزرگتر تو بود. حتی اگر به تو سیلی هم می زد نباید کاری می کردی. کارت را اصلا نپسندیدم.»

حال اینکه دایی تحت تاثیر حرف ها و مطالب اخیر بعد از سه چهار روز این موضوع را به دهنوی انتقال داده یا نه مشخص نیست اما بدون شک می تواند تاثیر مثبتی در رفتار این بازیکن داشته باشد.

جالب اینکه دهنوی در مصاحبه های روز گذشته اش تاکید کرده بود که بند کفشش به استوک کریمی گیر کرده که اصلا با تصاویر تلویزیونی ونوع زمین خوردن کریمی نمی خواند و بیشتر شبیه نوعی بی احترامی به شعور مخاطب به حساب می آید.