ملت ایران: دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد، مطمئن است که در زمان باقی مانده از بازار نقل و انتقالات، بازیکنان جدیدی به خدمت خواهند گرفت.

شیاطین سرخ برای به خدمت گرفتن سسک فابرگاس، هافبک بارسا، پیشنهاد مختلفی ارائه دادند که در نهایت به نتیجه نرسید و اکنون قصد دارند مارونه فلینی، ستاره بلژیکی اورتون را به خدمت بگیرند.

مویس تایید کرد که دوست دارد تا پیش از آغاز فصل جدید، کار خرید بازیکنان جدید را به پایان برساند و امیدوار است که در هفته پیش رو انتقال های مورد نظرش نهایی شود.

او به خبرنگاران گفت: " به طور ایده آل، بهتر است خریدهای تان را هر چه زودتر انجام بدهید. اگر این کار را بکنید، بهتر است. اما به دلایل متفاوت، انجام این کار در شرایط کنونی ممکن نیست. اما مطمئنم که می توانیم آن را به سرانجام برسانیم. "

ظهور باشگاه های متمولی مانند پاری سن ژرمن و موناکو، انتقال ستاره های جوان به فوتبال انگلیس را دشوار کرده اما این مسئله باعثنگرانی مویس نیست.

" این چیزی نیست که من را بترساند. منچستریونایتد از اینکه با سایر تیم ها رقابت کند راضی است. در چند سال اخیر با حضور پاری سن ژرمن، تغییراتی در صحنه نقل و انتقالات صورت گرفته اما منچستریونایتد همیشه آماده رقابت است.

این چیزی است که در تاریخچه باشگاه وجود دارد. "