خوزه مورینیو که چندی پیش زین الدین زیدان را به رئال مادرید آورد و خواستار فعالیت او در پست مدیر ورزشی این تیم شد، اکنون دیگر علاقه‌ای به نگه داشتن وی ندارد.
اسطوره فرانسوی و پیشین باشگاه رئال مادرید ۳ سال پیش و با بازگشت فلورنتینو پرز به جمع لس بلانکو، به عنوان مشاور وی مشغول فعالیت شد. زمانی که خوره مورینیو در می ۲۰۱۰ هدایت رئال را به عهده گرفت، از پرز خواست زیدان در سمت مدیر ورزشی به کار خود ادامه دهد ولی اکنون همه چیز به شکل دیگری رقم خورده است.

زیدان در ابتدای این فصل به عنوان مدیر ورزشی در رئال مشغول به کار شد ولی عملکرد او به شکلی نبوده که مورینیو را راضی کند.

خوزه رامون دلا مورنا که یکی از روزنامه نگاران پر آوازه در اسپانیا است در مورد این موضوع به رادیو محلی مادرید گفت: گفته می‌شود زیدان در رئال کار خاصی انجام نمی‌دهد و در هیچ زمینه‌ای پیشنهادی ارائه نمی‌کند. مورینیو کسی را می‌خواهد که در برابر عملکرد بد داوران اعتراض کند. او یکی بدتر از خودش را می‌خواهد!

آقای خاص به خوبی به این موضوع واقف است که از حمایت کامل فلورنتینو پرز برخوردار بوده به شکلی که پرز چندی پیش اعلام کرده بود حاضر است پروژه‌های خود را با همکاری مورینیو ادامه دهد.

سال گذشته نیز خورخه والدانو به دلیل مشکلاتی که با کادر فنی رئال به خصوص مورینیو پیدا کرده بود از باشگاه کنار گذاشته شد.

دیدار بعدی لس بلانکو در سن مامس برابر اتلتیکو مادرید خواهد بود که در صورت پیروزی در باسک، عنوان قهرمانی این فصل را بدست خواهد آورد.

منبع: ورزش۳