ملت ایران: از چهره غلی کریمی در ابتدای بازی معلوم بود از نظر روحی آماده این بازی نیست. کریمی امروز نمایش زیر متوسطی داشت و تعویض شد اما در مصاحبه اش بی محابا حرف زد و درخشید!

حرفهای کریمی که البته بعضی از آنها(مثلا در مورد کاپیتانی) کد دار است را بخوانید. او به رویانیان، دهنوی، شفیع و چند تای دیگه متلک هایی درشت انداخته است:

*بازی در کل جالب نبود، فکر می‌کنم پرسپولیس روی خوش شانسی توانست به پیروزی برسد. آنقدر در مورد مسائل حاشیه‌ای صحبت کردند که بازی از لحاظ فنی صفر بود. * هم طرفداران ما هم طرفداران پرسپولیس تیم خود را تشویق کردند. فکر می‌کنم شانس داشتند و دارند و آنها مرا شرمنده کردند و امیدوارم بتوانم روزی محبت‌شان را جبران کنم.

* موقع گرم کردن سمت آنهایی که لازم بود سلام علیک کنم و با بازیکنان خوش و بش داشتیم. لزومی نداشت به سمت نیمکت بروم و چرا باید این کار را انجام می‌دادم. بازی اول بود شکست خوردیم با این نتیجه تکلیف قهرمان مشخص نمی‌شود. ۲۹ بازی دیگر داریم و زندگی ادامه دارد.

از خودم راضی نبودم و برعکس شرایطم در تمرینات وضعیت خوبی نداشتم. دلیل این موضوع هواداران نبودند، کل تیم ما خوب بازی نکرد و همانطور که دیدید پرسپولیس مقابل ۶۰ هزار هوادار خوب نبود. ۳-۴ بازی دوستانه انجام دادیم و اگر ۴ هفته از لیگ بگذرد آن‌وقت می‌توانیم در مورد شرایط مسابقات نظر بدهم.

* این مسابقه مثل سایر دیدارها بود. این پیروزی را به علی دایی تبریک می‌گویم اما تکلیف قهرمان با این بازی مشخص نمی‌شود.

* زندگی همیشه بر وفق مراد نیست من دوست نداشتم از پرسپولیس جدا شوم اما از تصمیم خودم برای حضور در تراکتورسازی خوشحالم. این تیم هواداران خوبی دارد و امیدوارم با حمایت هواداران نتایج خوبی بگیریم.

*زمان ضربات ایستگاهی می‌دیدید دهنوی چگونه رفتار می‌کرد. برخی فوتبال را با کشتی فرنگی اشتباه گرفته‌اند. اینها ستاره نیستند بلکه نام‌هایی هستند که به پرسپولیس آمده‌اند.

* کاپیتانی در تراکتور مسئله‌ای حل شده‌ای است. ما در تیم‌مان اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنیم و حل‌شده است. برای انتخاب کاپیتانی نیاز به صحبت کردن و دادن کاغذ به بازیکنان برای انتخاب کاپیتان نداریم.

* همه می‌دانند ورزش ومردم چرا ماندگار شده است. این مسئله به خاطر روابط خاص آنهاست. جهانگیر کوثری برنامه خوبی داشت و کارشناسی‌های مناسبی می‌کرد اما او را برداشتند. مجری این برنامه از زمانی که من به دنیا آمده ام مجری این برنامه خاص بوده و همه می دانند با پارتی بازی مسوولیت گرفته است و گرنه هیچ گونه توانایی ندارد

* با این افرادی که به پرسپولیس چسبیده اند گمان نمی کنم دیگر جایی برام من باشد. خیلی ها می خواهند مرا خراب کنند اما فقط خداوند است که برای بنده هایش سرنوشت را رقم می زند

* کی‌روش همیشه به من لطف داشته و مطمئنم او برای جام جهانی بهترین‌ها را انتخاب می‌کند