ملت ایران:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که لیگ را درست مشابه لیگ دهم که در پرسپولیس حضور داشت و در هفته‌ی اول برابر تراکتور به میدان رفت و با نتیجه‌ی یک بر صفر به پیروزی رسید، آغاز کرد و این نه برای پرسپولیس شباهت خوبی است و نه امیدوار کننده!

تبریک؛ بازگشت به پرسپولیس با پیروزی همراه بود!

ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی باید بگویم تیم ما در اولین بازی بد بازی نکرد ولی نواقص زیاد داشتیم. از بازیکنانم ممنون هستم چون هرچه در توان داشتند در زمین گذاشتند و در هر دو نیمه برتری داشتیم و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم اما هنوز تیمی نشده‌ایم که خودم می‌خواهم. از مردم انتظار حمایت دارم و در حال حاضر اول راه هستیم و باید بیشتر زحمت بکشیم و باید حق هواداران پرسپولیس را به آنها بدهیم.

سانتر؛ کاری که پرسپولیس انجام نداد!

تقریبا دو ماه است که روی این تیم کار می‌کنیم و اگر ببینید چند بازیکن سرزن به تیم آورده‌ام و دیدید که در نیمه اول سانتر داشتیم و ضربه سر محمد نوری به تیر دروازه خورد. یکی از راه‌های رسیدن به گل‌مان سانتر است و مدافعان ما به هیچ عنوان اجازه زیر توپ زدن ندارند. البته با اخراج مدافع تراکتورسازی بیشتر در نیمه زمین حریف بازی می‌کردیم که آنها به ما فضا نمی‌دادند و از همه زمین برای حمله استفاده کردیم.

دیدار نمادین منتخب ۹۸ و ۲۰۱۴؛ غیبت داشتید، چرا؟

به نظر من کسانی که برای این کشور زحمت کشیدند و وقتی گفتند ما حماسه خلق کردیم این مسابقه هیچ بود. دوست دارم در بازی‌هایی حضور داشته باشد که ورزشی باشد نه اینکه به سمت و سوی دیگر کشیده شود. می‌دانستم این بازی در شان بازیکنان تاریخ‌ساز ما نبود.

خداداد عزیزی: این مسابقه مثل آن است که عبدالله موحد را در کنار لیونل مسی‌ قرار بدهیم؛ نظر شما چیست؟

دقیقا همین‌طور است. شاید نفس کار خیلی خوب باشد ولی اجرای آن هم مهم است و بازیکنان قدیمی ۳۰ دقیقه بازی کردند و بازیکنان جدید انگار در جام جهانی بازی می‌کردند و خیلی جدی گرفته بودند. در هیچ جای دنیا چنین بازی‌ انجام نمی‌شود.

رویانیان: اگر دایی بخواهد کریم انصاری‌فرد را برمی‌گردانم؛ نظر شما چیست؟

این سوال را از رویانیان بپرسید و من فقط در مورد مسایل فنی بازیکنان تصمیم می‌گیرم.