ملت ایران: برندان راجرز، سرمربی لیورپول، تایید کرد که اگر پیشنهاد مناسبی برای فروش سوارس دریافت کنند، ان مهاجم اروگوئه ای می تواند آنفیلد را ترک کند.

سوارس مدتی پیش اعلام کرد که مایل است لیورپول را ترک کند و در این بین، آرسنالی ها برای خرید او علاقه نشان داده اند.

راجرز که پیش از این جدایی سوارس را غیرممکن می دانست، اکنون اعلام کرد که نمی تواند احتمال جدایی این بازیکن را به طور کامل رد کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " واقعیت این است که او بازیکنی است که برای لیورپول ارزش زیادی دارد و در صورتی که می تواند برود که پیشنهاد ارائه شده را نتواند رد کرد. البته ما تاکنون چنین پیشنهادی نداشتیم.

من نگران جدایی او نیستم. ما صحبت هایی با او داشتیم، همان طور که با سایر بازیکنان صحبت کردیم. او از شرایط خوبی برخوردار است و واضح است که یکی از بازیکنان کلیدی تیم ماست. "

لیورپول قرار است روز چهارشنبه در ورزشگاه ملبورن کریکت گراند، در حضور ۹۵ هزار تماشاگر، مقابل تیم ویکتوری قرار بگیرد و راجرز بازی در این ورزشگاه در مقابل چنین جمعیتی را یک افتخار می داند.

" ما افتخار می کنیم که در چنین ورزشگاه فوق العاده به میدان می رویم. این افتخار است که همه بلیت های بازی فروخته شده اما من متعجب نشده ام زیرا لیورپول در همه جای دنیا طرفدار دارد. "