ملت ایران: طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، رئال مادرید حالا خریدار ایده آلی برای گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی تیمش پیدا کرده؛ صحبت از باشگاه ناپولی است و به نظر می رسد که سران باشگاه رئال با مسئولان ناپولی برسر انتقال ۳۵ میلیون یورویی ال پیپیتا به ناپل به توافق رسیده اند.

روزنامه مارکا این گزارش را با اتکا به گزارش روز یکشنبه روزنامه کوریره دلوسپورت بازتاب داده و طی آن از توافق میان دو باشگاه خبر داده و به این نکته اشاره کرده که برای نهایی شدن پروسه این انتقال، همه درانتظار پاسخ خود ایگواین هستند و در صورت موافقت این ستاره آرژآنتینی، این انتقال نهایی خواهد شد.

این درحالی است که چند هفته پیش ایگواین با باشگاه آرسنال به توافق رسیده بود ولی سران توپچی ها پیشنهادی ۲۷ میلیون یورویی را ارائه کردند که مورد موافقت رئالی ها قرار نگرفت و آرسنالی ها هم حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری برای جذب ال پیپیتا نشدند.

در صورت نهایی شدن این انتقال، ناپولی می تواند بهترین خریدار بازیکنان رئال در بازار نقل وانتقالات لقب بگیرد. آنها پیش از این برای خریداری کایه خون مبلغ ۱۰ میلیون یورو و برای جذب رائول آلبیول ۱۱ میلیون یورو پرداخت کرده بودند و درصورتی که موفق به جذب ایگواین(با قراردادی ۳۵ میلیون یورویی شوند)، رقم خرید آنها از باشگاه مادریدی در طول یک فصل به ۵۶ میلیون یورو خواهد رسید.