به نقل از ساکرنت، یکی از اعضای اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرده که هری ردنپ از حمایت افکار عمومی برای بدست گرفتن هدایت تیم ملی انگلیس برخوردار است.

ردنپ از زمان جدایی فابیو کاپلو از انگلیس به عنوان گزینه نخست این پست مطرح بوده است. فیل گارتساید ردنپ را فردی ایده‌آل برای سپردن هدایت انگلیس برای حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۱۲ دانسته است. گارتساید ردنپ را بهترین انتخاب برای این پست اعلام کرده و او را یکی از بهترین مربی‌ها در دادن انگیزه و تزریق روحیه پیروزی به بازیکنان دانسته است.

در این میان گری لینکر از به تاخیر انداختن انتخاب هری ردنپ به عنوان سرمربی تیم ملی انگلیس انتقاد کرده است. لینکر در این مورد گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برای اتحادیه فوتبال انگلیس افتاده است. آنها چه زمانی می‌خواهند تصمیم نهایی خود را بگیرند؟ باید زودتر به استیوارت پیرس بگویند که برای یورو ۲۰۱۲ هدایت انگلیس را به عهده خواهد داشت یا نه. به هر حال یک مربی باید خود را برای بازی‌های یورو آماده کند.

وی در ادامه اظهار داشت: تنها دلیلی که برای این کار سران اتحادیه متصور هستم این است که آنها نمی‌خواهند تعهد هیچ مربی به باشگاهش را زیر سوال ببرند. اگر به سراغ ردنپ بروند که همه ما می‌دانیم این کار را انجام خواهند داد احساس می‌کنند پایان فصل تاتنهام را خراب کرده‌اند ولی باید بدانند که هرچه زودتر سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند بهتر است.