کنایه کریمی به دنیزلی: بعضی‌ها اشتباه می‌کنند اما بازی بعد فیکس هستند / گلی که زدم شانسی بود / نباید به مجیدی توهین می‌شد

قوانین فیفا و ای‌اف‌سی بازیکن را از پوشیدن پیراهن های رنگی زیر لباس اصلی منع نکرده است. هر کسی دوست دارد پیراهن رنگ مورد علاقه اش را بپوشد

سایت گل - کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این مسئله که برخی بازیکنان پس از اشتباه در بازی قبل در بازی بعد هم به میدان می‌روند گفت: خدا را شکر با این اشتباهات نباختیم، گرچه این تساوی کمتر از باخت نبود.

کریمی: نباید به مجیدی توهین می‌شد

به گزارش گل به نقل از مهر علی کریمی پس از تساوی تیم فوتبال پرسپولیس برابر الغرافه قطر گفت: من از تماشاگران تشکر می‌کنم که امروز مثل همیشه به ورزشگاه آمدند و تیم را در روز غیر تعطیل تشویق کرد. باید این بازی را می بردیم اما با اشتباهاتی که در دقایق پایانی انجام دادیم خدا را شکر که نباختیم هر چند مساوی کمتر از باخت نیست.

کاپیتان تیم پرسپولیس اضافه کرد: متاسفانه بعضی‌ها اشتباه می‌کنند و وقتی در بازی بعدی هم به میدان می‌روند همین می‌شود و اگر هر کاری بکند و بازی بعد بازی کند طبیعتا چنین اتفاقاتی می‌افتد. وی ادامه داد: ما اگر یک بر صفر یا ۱۰ بر صفر می بردیم فرق نمی کرد زیرا به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشتیم و با پیروزی در این بازی با خیال آسوه در دو مسابقه بعد به میدان می‌رفتیم اما الان کار به اما و اگر کشید.

کریمی در تحلیل وضعیت به وجود آمده در گروه چهارم گفت: الهلال اگر امشب الشباب را ببرد ۶ امتیازی می‌شود و در بازی بعد برای ما در تهران مشکل‌ساز می‌شود. مربی تیم باید در این خصوص پاسخگو باشد. وی در مورد نحوه به ثمر رسیدن گلش اظهار داشت: این گل شانسی بود و فکر نمی کردم توپ گل شود اما پس از برخورد به بازیکنان حریف درون دروازه رفت.

گلزن امروز پرسپولیس با عذرخواهی از هواداران و بیان این موضوع که شرمنده آنها شدیم ادامه داد: امیدوارم در بازیهای بعدی جبران کنیم و بتوانیم جواب محبت‌های آنها را بدهیم. او در پاسخ به این پرسش که ممکن است نوسانات لیگ در آسیا هم گریبان پرسپولیس را بگیرد تصریح کرد: احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد. ما باید روی بازی‌هایمان تمرکز کنیم و با کسب امتیازات در بازیهای بعدی صعود کنیم. متاسفانه بعضی از بازیکنان ما فکر می‌کنند همه چیز تمام شده و در نهایت این اشتباه به ضرر پرسپولیس شد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد برخوردهایی که تماشاگران با فرهاد مجیدی کردند تصریح کرد: این یک اتفاق عادی است و برای مجیدی هم عادی شده است. اگر هم عکس‌العملی با نشان دادن انگشت‌هایش انجام داده می‌خواسته به نوعی به اعتراض تماشاگران پاسخ دهد. با این حال شعارهای هواداران در مورد مجیدی اشتباه بود چرا که وی یک ایرانی است و نباید با او چنین برخوردی داشت.

کریمی در پایان با بیان اینکه من نمی‌دانم مشکل پیراهن آبی که فرهاد مجیدی پس از اخراج بر تن داشت چه بود گفت: قوانین فیفا و ای‌اف‌سی بازیکن را از پوشیدن پیراهن های رنگی زیر لباس اصلی منع نکرده است. هر کسی دوست دارد پیراهن رنگ مورد علاقه اش را بپوشد و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی وجود داشت.