ملت ایران: قرار است امشب تیم ستاره های جام جهانی ۹۸ در یک بازی نمادین و تشریفاتی مقابل تیم ملی فعلی قرار گیرد. البته احتمالا نفرات این دو تیم بین هم تقسیم می شوند تا تعادل بین آنها برقرار شود اما غیبت جمعی از بزرگان تیم ۹۸ در بازی امشب که اتفاقا برخی از آنها جزو بازیکنان محبوب اهالی فوتبال هستند این مسابقه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و شاید از تعداد تماشاگرانش کم کند.

خداداد عزیزی که خودش اعلام کرده در این بازی شرکت نخواهد کرد، احمد رضا عابدزاده در امریکا بسر می برد و نادر محمد خانی هم در انگلیس حضور دارد. از طرفی ظاهرا مهدی مهدوی کیا، علی دایی و محمد خاکپور هم در این مسابقه حضور نخواهند یافت تا شش بازیکن اصلی تیم ۹۸ در این دیدار غایب باشند.

با این حال امشب به احتمال فراوان نفراتی همچون نیما نکیسا، علی لطیفی، بهنام سراج، حمید استیلی، علیرضا منصوریان، مهدی پاشازاده، سیروس دین محمدی، رضا شاهرودی، افشین پیروانی، جواد زرینچه، علی اکبر استاد اسدی، ستار همدانی و پرویز برومند را باید در این دیدار ببینیم ضمن اینکه از همین حالا می توانیم با قاطعیت بگوییم کریم باقری آماده ترین ستاره این تیم خواهد بود.

البته معمولا در این بازی ها نفراتی مثل مهدی هاشمی نسب، علی موسوی، هاشم حیدری و… که همراه تیم ملی به فرانسه نرفتند هم در کنار تیم ۹۸ حضور دارند و تحت عنوان ستاره های ۹۸ بازی می کنند که باید دید غیبت آن ۶ ستاره نامدار با حضور این بازیکنان پر خواهد شد یا نه.