ملت ایران: داستان جواد نکونام و استقلال، دوباره ممکن است شکل و سمتی تازه به خود بگیرد.

در حالی که اخبار صبح امروز حاکی از این بود که نکونام به دلیل مصاحبه قلعه نویی از وی عصبانی شده و امروز رضایتنامه اش را از استقلال می خواهد، قلعه نویی از جانب رفقای مشترک برای این بازیکن پیغام فرستاده که مشکلی بابت حضور وی در استقلال ندارد.

در حالیکه نکونام، مذاکره با مجید جلالی را آغاز کرده است، دوستان مشترک در تلاش اند میانه را بگیرند و قلعه نویی امروز گفته: نگفتم نکونام را نمی خواهم. اما او از اختلاف بین نکو و رحمتی و کش پیدا کردنش بیمناک است، همانظور که از عدم حضور کاپیتان تیم ملی در تمرینات. او گفته: کی روش گفته بود ۲۰ روز استراحت نه دو ماه!

قلعه نویی البته از نکو عصبانی است والبته در این باره پنهان کاری نمی کند. او می گوید: ۲۰ روز پیش در جلسه مشترکمان به او گفتم مشکلش را با رحمتی حل کند چون می خواهیم قهرمان آسیا شویم و به هردو احتیاج داریم.

خوب است بدانید قلعه نویی و نکونام بعد از آن جلسه هیچ مکالمه ای با هم نداشته اند و از طریق پیغام و پسغام با هم در ارتباط بوده اند که این مسئله امروز(شاید) با مکالمه طرفین شکل جدیدی بگیرد و حتی نکو به استقلال برگردد.

در شرایطی که قرار بود جواد امروز قراردادش را با استقلال نهایی کند، این اتفاق نیفتاده و مشکل چیزی جز پول نیست… یادتان باشد نکونام فقط ۴۰۰ میلیون از استقلال پول گرفته و یک کوه ازباشگاه طلب دارد. آیا فتح الله زاده می تواند بدهی استقلال با جواد را صاف کند؟ پاسخ به این سئوال کلیدی ترین ابهام ماحرای نکونام و استقلال است.

در این زمنیه هیچ خبری قطعی نیست. باید صبر کنید.