ملت ایران: " آقای خاص " در بازگشت به لیگ برتر انگلیس نقش ویژه ای در سر دارد و می گوید هر چند DNA او تغییر نکرده، اما تجربه بیشتری کسب کرده است.

ژوزه مورینیو به همراه تیمش در اردوی تایلند به سر می برد و در آستانه کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ برتر انگلیس در تلاش برای آماده سازی تیمش برای حضوری پرقدرت در این فصل است.

ژوزه مورینیو در گفت وگو با خبرنگاران درباره پیشرفت خود در فوتبال طی سال های گذشته می گوید: من جزو افرادی هستم که زمان زیادی در فوتبال بودم. قهرمانی های زیادی در لیگ برتر به دست آوردم و توانسته ام به قهرمانی در اروپا برسم، البته این ها اهمیتی ندارد. بلکه این ها فقط مسئولیت من را به عنوان سرمربی بیشتر می کند. در فوتبال انگلیس جایگاه خوبی دارم و خودم را یکی از انگلیسی ها می دانم. البته با این تفاوت که پاسپورتم با آنها متفاوت است.

سرمربی جدید چلسی درباره جان تری، کاپیتان تیم خود نیز گفت: حضور هیچ بازیکنی از جمله " تری " در ترکیب ثابت تیم تضمین شده نیست. خود تری هم می داند که حضورش در ترکیب تضمین شده نیست. تنها چیزی که تری می داند بین من و او تضمین شده است، رابطه و اعتماد بین ما است. از لحاظ حرفه ای حضور هیچ کس در ترکیب ثابت قطعی نیست و هر کس که در تمرین خوب باشد در ترکیب قرار می گیرد. دوستی جای خود، فعالیت و فوتبال هم جای خود. تری بازیکن خوبی است، اما این را باید در تمرینات به من ثابت کند تا در ترکیب اصلی قرار گیرد.

به نقل از دیلی میل، سرمربی چلسی در پایان درباره ایجاد تیمی جوان و با انگیزه در چلسی گفت: DNA من تغییر نمی کند، اما تجربه انسان ها را تغییر می دهد. تیمی که در چند سال گذشته در چلسی ساخته ام تغییر کرده و اکنون با توجه به قانون مالی جدیدی که یوفا به تیم ها اعلام کرده، مسیر تیم ما عوض شده است. ما بر روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری کرده ایم تا رشد کنند. نباید به تیمی که در گذشته داشتیم فکر کنیم، بلکه باید به حال و آینده توجه کنیم.