ملت ایران: محمد رویانیان اعلام کرد پرسپولیس، خلعتبری را می خواهد. او روز گذشته به فارس گفت: «من موضوع خلعتبری و باشگاه عجمان را در چند روز اخیر پیگیری کردم و حتی تماس هایی را داشتم تا از آخرین وضعیت این بازیکن خوب فوتبال کشورمان باخبر شوم. من برای آوردن او به پرسپولیس اقدام کرده ام اما مشکلاتی هم در این بین وجود دارد. خلعتبری بازیکنی بسیار باغیرت، متعصب و جسور است و ایشان به پرچم سه رنگ جمهوری ایران علاقه خاصی دارد و همیشه افتخار می کند.»

او ماجرای خلعتبری را از نکونام و تیموریان جدا می داند: «این بر هیچکس پوشیده نیست که خلعتبری عاشق وطنش است اما ایشان برخلاف نکونام و تیموریان که اصلا با تیم هایشان قرارداد نبسته بودند اما همه چیز رسانه ای شده بود مخصوصا آقای نکونام، ماجرایش فرق دارد چون خلعتبری قبلا قرارداد خود را امضا کرده بود.»

رویانیان البته روی کمک مالی دولت برای جذب خلعتبری حساب کرده، کمکی که گفته می شود استقلال هم برای جذب نکونام منتظرش است: «به هر شکل ما آمادگی این را داریم که اگر شرایط مهیا شود با کمک دولت، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، خلعتبری را با تمام تلاش جذب کنیم. حتی من از خود خلعتبری خواستم که به پرسپولیس بیاید و حالا باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.»

روزنامه تماشا