ملت ایران: پرسپولیس در نهمین بازی تدارکاتی پیش فصل خود از ساعت ۲۱ و زیر نور در ورزشگاه تختی تهران به مصاف فولاد خوزستان رفت که در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

در این بازی پرسپولیس با ترکیب نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، میثم حسینی، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، غلامرضا رضایی، پیام صادقیان، حمیدرضا علی عسگری و سید مهدی سید صالحی به میدان رفت.

در دقیقه ۱۵ بازی با خطای بنگر روی بازیکن فولاد این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد اما در زمان نواختن ضربه رضا حقیقی با یکی از بازیکنان فولاد درگیر شد تا داور او را با کارت قرمز از بازی اخراج کند و پرسپولیس ده نفره شود.

فولادی ها تکرار ضربه پنالتی را توسط مهدی نوری گل کردند تا نیمه اول با یک گل به سود این تیم تمام شود. در ضمن بعد از اخراج حقیقی، دایی، میلاد غریبی را به بازی فرستاد.

در نیمه دوم فرکی یک از بازیکنانش را بیرون کشید تا دو تیم ده نفره بازی کنند. دایی هم بازیکنانی مثل کفشگری، عباس زاده، شاکری و هادی نوروزی را به بازی فرستاد اما فولاد با یک ضربه زاویه بسته به گل رسید.

در ادامه و در دقیقه ۶۱ خطای میلاد همایونی روی هادی نوروزی منجر به ده نفره شدن فولاد و تک گل پرسپولیس شد که قاسم دهنوی آن را به ثمر رساند.

در دقیقه ۹۰ هم ایوب کلانتری کارت قرمز گرفت تا این بازی تدارکاتی سه اخراجی داشته باشد. این بازی به غیر از یکی دو درگیری در داخل زمین روی سکوها هم متشنج بود و حاشیه هایی به دنبال داشت.

از این بازی حدود سه هزار نفر دیدن کردند که برخی از آنها در دقایق پایانی علیه شریفات و حاتمی شعار دادند اما علی دایی از آنها خواست این شعارها را تکرار نکنند.

علیرضا حقیقی هم از تماشاگران این بازی بود ضمن اینکه محمد نوری به خاطر بیماری از دایی اجازه خواست تا بازی نکند.