ملت ایران: دو برابر آن یک ماه و نیمی که برای طول درمان مهرداد پولادی تعیین کرده بودند گذشته و او را همچنان دور از فوتبال و پرسپولیس می بینیم. انگار که درمان های اخیر هم مثل آن جراحی اول گره ای را از این مصدومیت باز نکرده. پولادی هنوز برنگشته و معلوم هم نیست کی می تواند برگردد. تنها چیزی که می شود با اطمینان از آن حرف زد این است که آسیب دیدگی آشیل پای او هنوز برطرف نشده و این بازیکن همچنان باید روزهایش را به بلاتکلیفی بگذراند.
پولادی البته چند وقتی هست که درمان پای مصدومش را به گروه پزشکی پرسپولیس ارجاع داده و دیروز هم برای مشورت با پزشکان باشگاه بود که در درفشی فر دیدیمش. این بازیکن همزمان با تمرین دیروز صبح راهی ورزشگاه درفشی فر شد و بعد از صحبت با پزشکان پرسپولیس، درباره وضعیتش چند دقیقه ای هم با دایی گفت وگو کرد. البته آنچه از پزشکان باشگاه پرسپولیس درباره مصدومیت پای مهرداد پولادی شنیدیم، امیدوارکننده است و از بهبودی هر چند اندک او حکایت می کند. یکی از اعضای کادر پزشکی پرسپولیس در این باره می گوید: «پولادی از حدود دو هفته قبل که برای نخستین بار در کلینیک باشگاه مورد معاینه قرار گرفت، وضعیت به مراتب بهتری پیدا کرده و ترمیم زخم پای او کاملا مشهود است. پماد مورد استفاده او را تغییر داده ایم و روزی دو بار هم پانسمان پایش عوض می شود. همچنین محافظ های مخصوصی جهت جلوگیری از انتقال آلودگی به محل پانسمان مورد استفاده قرار گرفته و پیشرفت ترمیم از نظر پزشکان متخصص مطلوب ارزیابی شده است.»
اما آیا حالا که حتی پزشکان متخصص جراحی پلاستیک هم به نتیجه روشنی درباره وضعیت پای پولادی نرسیده اند می شود امیدوار بود که این بازیکن را در نیمه اول فصل پیش رو در ترکیب پرسپولیس ببینیم؟ پزشک پرسپولیس اینطور پاسخ می دهد: «درست است که این مشکل کمی طولانی تر از حد معمول شد اما این به معنای ایجاد نگرانی برای بهبودی او نیست. پولادی به طور قطع سلامت خود را باز می یابد و در حال حاضر بررسی های ما به این دلیل است که بهترین روش را با توجه به زمان مورد نیاز انتخاب کنیم. به همین منظور چند پزشک متخصص و جراح پلاستیک، پای مصدوم مهرداد پولادی را معاینه کرده اند که البته نتیجه ای حاصل نشده ولی طی روزهای آینده و در همین هفته دو پزشک دیگر هم او را معاینه خواهند کرد تا بعد از جمع آوری همه نظرات، درباره او تصمیم گیری شود.»
با این همه، مهرداد پولادی همچنان اجازه تمرین و حتی دویدن ندارد چرا که زخم پشت پایش هنوز جوش نخورده. قرار است یک هفته دیگر نظرهای همه پزشکانی که پولادی را معاینه کرده و خواهند کرد در کمیسیونی مورد بررسی قرار بگیرد تا شاید بشود زمان بازگشت این بازیکن را مشخص کرد.