ملت ایران: آندرانیک تیموریان هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده. او از سپاهان و استقلال پیشنهاد دارد اما هنوز نمی داند پیراهن کدام تیم را به تن کند.
می گویند سپاهان ۲.۵میلیارد به او پیشنهاد داده و استقلال ۱.۷میلیارد. این وسط، یک گزینه جدی دیگر هم به جمع مشتریان آندو اضافه شده. نام مشتری جدید پرسپولیس است. تیمی که طی هفته گذشته با ۲ هافبک جدید به نام های قاسم دهنوی و مارکو به توافق رسید اما هیچ یک از انها برای علی دایی، آندرانیک تیموریان نمی شوند.
می گویند یکی از اصلی ترین دلایل نرفتن آندو به سپاهان، دوری از تهران است. او علاقمند است در سال جام جهانی در تهران بازی کند و نزدیک خانواده. به همین خاطر می شود گفت حضور آندو در سپاهان منتفی شده اما این احتمال وجود دارد که او با چرخشی عجیب، پیراهن پرسپولیس را به تن کند. گفته می شود آندو در جلسه ای فوق العاده محرمانه، چهارشنبه شب در یکی از رستوران های تهران با علی دایی دیدار کرده و صحبت های مفصلی انجام داده. می گویند او فوق العاده بیشتر از قبل به پرسپولیس نزدیک شده.
حتی علی دایی هم در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که شاید یک یا دو سهمیه بازیکن خارجی به پرسپولیس اضافه شود. یکی از این سهمیه های خارجی می تواند آندو باشد تا بمب نقل و انتقالات در تهران منفجر شود.
باید منتظر ماند و دید آیا آندو پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد کرد یا اینکه باز هم با استقلال به فوتبال خود ادامه خواهد داد؟ هر چند قطعا او جلسه با دایی را تکذیب خواهد کرد اما این را نزدیکان پرسپولیس می گویند و اخبار آنها هم کاملا موثق است.