ملت ایران: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در لیستمان یک جای خالی داریم و دو سه گزینه مدنظرمان هستند که تا روز آخر نقل و انتقالات وضعیت آن مشخص می شود.

مچید جلالی در مورد اینکه آیا قرعه خوبی در لیگ برتر نصیب آنها شده است، گفت: به نظر من قرعه ما خوب است در ۴ هفته اول سه بازی خارج از خانه داریم، در هفته اول در آزادی به مصاف پرسپولیس، هفته دوم در تبریز به مصاف گسترش فولاد و در هفته سوم و چهارم در اصفهان با ذوب آهن و سپاهان بازی می کنیم.

وی افزود: شاید در نگاه اول قرعه ما بسیار سخت باشد اما من از این مسئله استقبال می کنم چرا که این اتفاق می تواند به خوبی ما را محک بزند و بازیکنان را به شرایط خوبی برساند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه مسئولان این باشگاه به عدم انتخاب آنها در مراسم بهترین ها معترض بودند و اعتقاد داشتند هوادارانشان می توانستند عنوان بهترین هوادار را کسب کنند، اظهار داشت: هواداران ما شایستگی کسب این عنوان را داشتند، در مدتی که در تبریز بودند مشاهده کردم که هواداران تبریزی چه شاخصه های خوب و مثبتی دارند، البته نمی دانم انتخاب ها بر اساس چه معیاری صورت گرفته است. در لیستی که به ما داده اند و خواستند نام بهترین نفرات را بزنیم، شاخصه ای مطرح نشد به هرحال اگر معیارها مشخص باشد شاید در این ارتباط بتوان تصمیم بهتری گرفت.

سرمربی تراکتورسازی در مورد صحبت های فلاویو لوپز و اینکه آیا در این شرایط باز هم خواهان بازگشت او هستند، گفت: در درجه اول باید این موضوع را بررسی کنیم تا از صحت و سقم این مسئله اطلاع یابیم آن وقت می توانیم در این ارتباط تصمیم بگیریم.

جلالی در مورد تنها سهمیه لیگ برتری تراکتورسازی و اینکه وضعیت مذاکرات با نکونام به کجا انجامید، عنوان کرد: در لیست مان یک جای خالی داریم و اکنون دو سه گزینه مدنظرمان است تا روز آخر نقل و انتقالات صبر می کنیم تا ببینیم سرنوشت این جای خالی چه می شود.

وی در مورد اینکه آیا فرد دیگری به کادر فنی تراکتورسازی اضافه می شود، گفت: در تراکتورسازی گروه خوبی داریم ممکن است در هفته های آینده یک عضو جدید به کادر فنی ما اضافه شود.