ملت ایران: جلال حسینی در ملوان هم بود به جلال با تعصب معروف بود و حالا در پرسپولیس هم می‌شود این لقب را برای او در نظر گرفت. به خصوص بعد از بازی با استقلال صنعتی که در برخورد با مهاجم حریف سرش شکافت و ۱۲ بخیه خورد. این ۱۲ بخیه هم سبب نشد تا او در تمرین پرسپولیس شرکت نکند. جلال حسینی دیروز را همراه سایر بازیکنان ریکاوری کرد تا آماده شود برای شروع لیگی طاقت فرسا در سال جام جهانی. حسینی بعد از مصدومیت، پاسخگوی سوال‌های ایران ورزشی شد. سوال‌هایی درباره ۱۲ بخیه‌ای که به سرش خورده.

سلام سید. چطوری؟
سلام. بد نیستم. فقط در بازی با استقلال صنعتی مصدوم شدم و سرم بخیه خورده. الان خدا را شکر خوبم و شرایطم بهتر شده.
مگر چه برخوردی بود که باعثشد سرت بشکند؟
در یک صحنه فوروارد حریف برای تصاحب توپ با من برخورد کرد که این مصدومیت نصیبم شد. آرنج او به سرم خورد و سرم را شکافت. انگار با پتک زدند به سرم. مجبور شدم ۱۲ بخیه به سرم بزنم تا زودتر به شرایط بازی برسم.
وقتی سرت خون آمد نترسیدی؟
نه. من کلا از خون نمی‌ترسم. ضمن اینکه فوتبال است و از این مسائل زیاد به‌وجود می‌آید.
انگار بعد از مصدومیت هم می‌خواستی بازی کنی. درست است؟
خواستم بازی کنم اما علی دایی گفت نه، نمی‌خواهد بازی کنی. من هم رفتم و سرم را بخیه زدم. دوباره برگشتم ورزشگاه تا ادامه بازی را ببینم.
تو با این حرکت نشان دادی هنوز هم بازیکنان با تعصب برای تیم‌های خود بازی می‌کنند و نمی‌شود گفت همه فقط فکر پول هستند و از این حرف‌ها…
ببینید نمی‌دانم چرا این بحث‌ها به‌وجود می‌آید. هر روز یک بحثرا مطرح می‌کنند. یک روز می‌گویند پورشه و بنز و یک روز دیگر حرف از بی‌تعصبی بازیکنان می‌زنند. به خدا اینطور نیست. اصلا من نه ولی شما بیایید و ببینید بازیکنان ما برای موفقیت تیم چقدر زحمت می‌کشند. همه تیم‌ها و همه بازیکنان زحمت می‌کشند و با تمام وجود بازی می‌کنند. مطمئنا اینطور نیست که خیلی‌ها می‌گویند فوتبالیست‌ها تعصب ندارند و برای تیمشان سنگ تمام نمی‌گذارند.
روی دور نباختن افتاده اید. به نظر می‌رسد این پرسپولیس که تا به حال در بازی‌های تدارکاتی نباخته، باز هم نمی‌بازد. تو چه نظری داری؟
تدارکاتی به این دلیل انجام می‌شود که یک تیم نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد. ما شرایط بدنسازی فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشتیم. مطمئنا با ۲،۳ بازی دوستانه دیگر به شرایط ایده‌آل می‌رسیم تا در فصل جدید به یکی از تیم‌های مدعی تبدیل شویم.
کمی هم از تیم ملی صحبت کنیم. ما به جام جهانی رفتیم و حالا باید به فکر بازی‌های تدارکاتی باشیم. به‌عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی از فدراسیون در این زمینه چه خواسته‌ای داری؟
همان روز که به جام جهانی صعود کردیم گفتم شادی برای مردم است و مسوولان از حالا باید فکر تیم ملی باشند. باید بازی‌های تدارکاتی قوی داشته باشیم و با تیم‌های قدرتمند و درجه یک روبرو شویم. باید شرایطمان را به تیم‌های دیگر نزدیک کنیم و این موضوع فقط با انجام بازی‌های تدارکاتی امکان‌پذیر است.