ملت ایران: حدود چند هفته پیش بود که شایعات فروش استفان الشعراوی ستاره ۲۰ ساله میلان شدت گرفت زمانی که او ظاهرا با یک پیشنهاد نجومی از باشگاهی مهم روبرو شده بود اما در نهایت با پایان جام کنفدراسیون ها که بازگشت الشعراوی به میلان را همراه داشت و مذاکره ای که با گالیانی انجام شد، استفان جوان تصمیم گرفت برای ماندن در میلان از دستمزد بسیاری بالایی بگذرد.

به نقل از ac - milan. ir - گالیانی در این رابطه گفت: " چیزی که من پس از صحبت با استفان به هیچ کسی نگفتم این بود که ما پیشنهاد بسیار بالایی از یک باشگاه مهم برای الشعراوی دریافت کرده بودیم اما هرگز نام باشگاه را اعلام نمی کنم. من هم در کوتاه ترین زمان ممکن با مدیر برنامه های او صحبت کردم و با پایان جام کنفدراسیون ها با خود الشعراوی صحبت کردم. نمی خواستیم او را بفروشیم بنابراین ما استفان و خانواده اش را از این پیشنهاد مطلع کردیم. من از استفان خواستم تا بگوید چه تصمیمی می گیرد و چه می خواهد. او گفت پولی که تا این لحظه دریافت می کرده بیش از حد کافی بوده. او یک طرفدار متعصب میلان است و قصد ترک باشگاه را نداشت. در پایان گونه های او را بوسیدم "

او ادامه داد: " ما از این پیشنهاد بالا وسوسه نشدیم اما نمی تواستیم این موضوع را از استفان پنهان کنیم. ارقامی که نتوانست استفان را به شک بیاندازد. مبلغ پیشنهادی؟ بیش از ۳۰ میلیون یورو بود. تصمیم گرفته ایم برای فصل آینده به سیستم ۱-۲ - ۳-۴ برگردیم و استفان هم دوست دارم در پشت مهاجم نوک بازی کند "

او در پایان گفت: " او در چند ماه اخیر بحران مشکل گلزنی داشته که به هیچ وجه فیزیکی نیست اما همیشه سخت برای تیم تلاش کرده. او تنها ۲۰ سال سن دارد و این مدل افت و خیرها طبیعی است. این اتفاق حتی برای کاوانی هم افتاده بود که دو ماه نتوانسته بود گلزنی کند "