ملت ایران: این روزها بحثدادن پورشه و اتومبیل های مدل بالا به بازیکنان پرسپولیس نقل محافل فوتبالی شده. از سال گذشته این بحثوجود داشت و حالا علی فتح اله زاده بار دیگر به رویانیان تاخته و این بحثرا تازه کرده. صحبتهای فتح اله زاده باعثشده برخی از بازیکنان قدیمی و جدید پرسپولیس به حرف بیایند و علیه او موضع بگیرند. پیام صادقیان در این باره می گوید: «نه پورشه گرفتیم ونه پولهای قلمبه سلمبه. خیلی از بچه ها برای امضای قرارداد با پرسپولیس از ۱۰۰ میلین هم گذشتند اما نمی دانم چرا این حرفها را برای ما در می آورند. کجا همراه قرارداد ماشین می دهند؟ بیایید و در پرسپولیس ببنید آیا چنین اتفاقی می افتد؟ خبری هم از پورشه و ماشین های مدل بالا نیست. پراید هم نگرفتیم چه برسد به پورشه. هر بازیکنی که قرارداد بسته پولش را می گیرد. حالا می خواهد با پولش پورشه بخرد به دیگران ربطی ندارد»

صادقیان صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد: «هر فوتبالیستی حق دارد ماشین خوب سوار شود. خدا شاهد است که باشگاه به ما پورشه نداده اما شاید بازیکن دوست دارد با پولی که می گیرد پورشه بخرد. این به کسی چه ربطی دارد. اصلا من می خواهم لامبورگینی بخرم، باید به مدیرعامل فلان تیم هم جواب بدهم؟ باز هم می گویم پرسپولیس به بازیکنان نه پول گنده داده و نه پورشه»

صادقیان از شرایطش در پرسپولیس راضی است. او می گوید: «خدا را شکر جو خوبی در پرسپولیس حاکم است. دایی رفتار، برخورد و شخصیت بسیار خوبی دالرد و من یکی از کار کردن با او لذت می برم. قبلا فکر می کردم کار با دایی سختتر است اما حالا می بینم که او رفتار بسیار خوبی با بازیکنان دارد و به نوعی با همه رفیق است»

از صادقیان می پرسیم آیا با دایی آذری صحبت می کند که او در جواب می گوید: «با محمد دایی ترکی صحبت می کنم اما با علی آقا فعلا نه. تا اینجای کار که با او فارسی حرف زدم اما شاید در آینده با او هم آذری حرف بزنم»