ملت ایران:مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم حالا که جباری از استقلال رفته، هواداران به این بازیکن توهین نکنند چون او ۹ سال برای این تیم زحمت کشید.

حنیف عمران زاده در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال در اردوی اوکراین و همچنین دیدار فردای این تیم مقابل دیناموکیف صحبت های زیر را انجام داد:

- دو سه روزی است در آنجا حضور دارید، شرایط چطور است؟

خوشبختانه شرایط خوبی داریم و فردا هم که در یک بازی تدارکاتی خوب به میدان می رویم. در اینجا امکانات تغذیه و همه شرایط خوب است و به معنی واقعی برای پیش از فصل آماده می شویم.

- هنوز هم که با ۱۳-۱۴ نفر تمرین می کنید؟

ما همیشه در ابتدای فصل چنین شرایطی داریم ولی مربیان بر اساس نقاط ضعف و قوت یارگیری می کنند به همین منظور فعلاً تیم در حال کامل شدن است.

- حیدری هم با استقلال تمدید کرد؟

متأسفانه او مشکل همسترینگ دارد و هنگامی که به ایران برگردیم به تمرینات ما اضافه می شود اما خیلی خوشحالم که یک بازیکن دیگر که چند سال در کنار ما قراردادش را تمدید کرد.

- اما جباری از استقلال جدا شد؟

مجتبی مهره خوب و تأثیرگذاری بود که در استقلال جا افتاده و بالا و پایین این تیم را دیده بود، امیدوارم او در هر جایی که هست موفق باشد و اتفاقاً جایگزین او بتواند خوب کار کند اما می خواهم صحبتی با هواداران استقلال داشته باشم.

- چه صحبتی؟

جباری ۹سال برای استقلال زحمت کشیده و هواداران نباید به او توهین کنند. او هم در این تیم سختی کشید و هم تلاش کرد. فوتبال هم حرفه ای شده و حالا او از استقلال رفته است، فقط امیدوارم تماشاگران به او توهین نکنند.

- نیم فصل اول فصل گذشته هم بدون جباری کار کردید. یعنی استقلال می تواند بدون او چرخه حرکتی اش را فعال نگه دارد؟

درست است که جباری نیم فصل نبود اما او در نیم فصل دوم به تیم کمک کرد، ضمن آنکه من قبول دارم که استقلال وابسته به فرد نیست و کادر فنی بهتر می داند که چه ترکیبی را برای تیمش استفاده کند. البته حالا باید کل فصل را بدون جباری در نظر بگیریم و بدون او بازی کنیم.

- بازی فردا مقابل دیناموکیف را چطور می بینی؟

این بازی که دیشب ما از آنها دیدیم خیلی خطری است، فکر می کنم با تلفیقی از بازیکنان اصلی و ذخیره به مصاف ما بیاید اما ما هم زیاد آماده نیستیم چون فقط یک بازی دوستانه مقابل منتخب کرج بازی کرده ایم. در مجموع برای شناخت از یکدیگر و برای آمادگی در لیگ به اینگونه مسابقات خوب تدارکاتی نیاز داریم.

- به عنوان سؤال آخر مشکلات مالی ات با استقلال حل شد؟

فقط امیدوارم باشگاه پیگیر طلب من از اسپانسر باشد چون خود فتح الله زاده و همکارانش می دانند که من مشکل دارم و اتفاقاً از ریز مشکلات من با خبر هستند.