ملت ایران: علی دایی با انتقاد از محمدجعفر کامبوزیا، مدعی شد که کامبوزیا در پی لابی کردن با او بوده است.

علی دایی در گفت وگو با دوربین خبرساز شبکه خبر، با انتقاد از تلاش های انجام شده برای تغییر مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، گفت: بدون شک با توجه به اینکه پرسپولیس و استقلال متعلق به دولت است ما هم تابع هستیم اما معتقدیم باید وزیر ورزش جدید با افکارش تصمیمات جدید بگیرد.
اما به نظر شما این عاقلانه است که در عرض یک ماه ما سه مدیر عامل ببینیم؟ من و بچه هایم چه گناهی کردیم اما متاسفانه همیشه همینطور است.

دایی با اشاره به محمدجعفر کامبوزیا، ادامه داد: من بعضی از آقایان را نمی شناسم اما این آقایی که هر دفعه مصاحبه می کند دوست داشت با من لابی کند و از طریق دوستان مشترک دو سه بار می خواست با ما قرار ملاقات بگذارد که ما هم آن را رد کردیم و به همین دلیل به ایشان فشار آمد. این آقایی که اسم عجیبی دارد را نمی شناسم.

سرمربی قرمز پوشان خاطرنشان کرد: برای من جای سوال است که چرا برخی ها هنوز نیامده و چیزی را ندیده مصاحبه می کنند. به نظرم برخی ها اینها را به بغل پرسپولیس انداخته اند و گفتند تا می توانید مصاحبه کنید.

دایی ادامه داد: ایشان می گوید ۲۰ سال در فوتبال بوده ام که مثل اینکه ۲۰ سال من در زندان بوده ام. اصلا راست می گوید ایشان ۲۰ سال مدیر بوده اند و من در زندان. بگذارید تا یک ماه دیگر هرچه دوست دارند بگویند اما خوشبختانه مهم این است که رویانیان مانده و کار خودش را با قدرت دنبال می کند.

در هفته های اخیر، محمدجعفر کامبوزیا به عنوان جانشین محمد رویانیان معرفی شد ولی خیلی زود رویانیان مجدداً در مقامش ابقا شد و کامبوزیا به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، به مجموعه مدیریتی پرسپولیس راه یافت.

پس از آن انتقاد دایی از کامبوزیا بابت ایجاد تنش در پرسپولیس، با واکنش تند کامبوزیا مواجه شد. کامبوزیا دایی و بازیکنان پرسپولیس را به سکوت در قبال تغییرات مدیریتی احتمالی فراخواند و دایی هم در پاسخ، با انتقاد از کامبوزیا، مدعی شد که اصلاً " این اقا " را نمی شناسد.

کامبوزیا هم در واکنش به سخنان داییف گفت که به خوبی با سابقه دایی آشناست. برخی از ناظران این جمله را تهدیدی تلویحی به افشاگری کامبوزیا علیه دایی تلقی کردند.

سخنان اخیر دایی علیه کامبوزیا، آخرین واکنش یکی از این دو نفر علیه دیگری است.