ملت ایران: سپاهان کهکشانی برنده بی چون و چرای فصل نقل و انتقالات بوده است. این تیم با عملکرد فوق العاده ای که داشت تمام بازیکنان مورد نظر سرخابی ها را به اصفهان کشاند و منفور آنها شد.

در این جنگ حتی پرسپولیس و رویانیان با منابع مالی بی انتها و فتح الله زاده به عنوان متخصص ترکاندن بمب، مقابل اصفهانی ها کم آوردند و فقط توانستند نظاره گر رفتن ستاره ها به اصفهان باشند اما سپاهانی ها از چه طریقی توانستند دل همه ستاره های لیگ را ببرند؟

گفته می شود سپاهان برای جذب ۶ بازیکن مورد نظرش حدود ۱۰ میلیارد هزینه کرده و این درحالی است که این بازیکنان فقط یک سوم تیم هستند و پولی که به بقیه بازیکنان تیم پرداخت می شود را هم باید اضافه کرد والبته زلاتکو کرانچار.

سپاهان از معدود تیم هایی است که سرمربی خارجی دارد و برای نگه داشتن مربی سرشناس حدود ۱.۵۰۰ میلیارد هزینه کرده است. پرداخت این پول ها علاوه بر اینکه تیمی قدرتمند را به اصفهانی ها هدیه داده، حساسیت ها روی سپاهان را بیشتر کرده و آنها را بیش از پیش زیر ذره بین قرارداده است.

همین مسئله می تواند آنها را در طول فصل با مشکل مواجه کند و بار روحی و روانی زیادی برای بازیکنانش داشته باشد. تجربه تلخی که پرسپولیس فصل گذشته با آن دست به گریبان بود.