ملت ایران: علیرضا حقیقی شانسی برای ماندن در روبین کازان ندارد. از خبرهایی که در این چند روز از تمرین پرسپولیس شنیده می شد اینطور به نظر می رسد پرسپولیسی ها دنبال این هستند که بعد از مذاکره با روبین کازان او را به تیمشان بیاورند اما اینطور که شنیده می شود این تیم روسی علاقه ای به حفظ دروازه بان ایرانی اش ندارد.

آخرین خبر در مورد این بازیکن این بوده که او به دلیل همراهی تیم ملی، پاسپورتش را دیر تحویل گرفته و تا یکی دو روز آینده به اتریش می رود تا به تمرینات تیمش اضافه شود. این درحالی است که لیگ روسیه از تاریخ ۲۳ تیر یعنی یک هفته دیگر شروع می شود و تیم آنها امروز به روسیه برمی گردد.

با این حساب آنها روی دروازه بان ایرانی شان که در هیچ کدام از اردوها و بازی های دوستانه شان حضور نداشته، حساب ویژه ای باز نکرده اند. حقیقی فصل گذشته هم شرایط مناسبی در این تیم نداشت و در تمام بازی های تیمش سکونشین بود.

با این حساب پیش بینی می شود که با وجود اینکه حقیقی با روبین کازان قرارداد دارد اما حضورش در این تیم تقریبا به پایان رسیده است و همین مسئله باعثشده که او تمرینات پرسپولیس را بیش از حد جدی بگیرد! او خوب می داند که در سال جام جهانی حضور در پرسپولیس و بازی کردن در این تیم می تواند او را به پیراهن شماره یک تیم ملی نزدیک کند.

او که پیش از این با لباس شخصی به دوستان قدیمی اش سر می زد در این مدت با گرمکن ورزشی و لباس تمرین با بقیه بازیکنان در تمرین حضور داشته و پا به پای آنها تمرین می کند. این بازیکن همچنین صحبت هایی در حاشیه تمرین با علی دایی داشته است. با اینحال شایعاتی که در مورد بازگشت او به پرسپولیس شنیده می شود توسط خودش تایید یا تکذیب نشده اما باشگاه خبر مذاکره با او را تایید کرده است.

منتقمی در این مورد به فارس گفت: «حقیقی برای حفظ آمادگی اش در تمرینات تیم حاضر می شود. این دروازه بان در تمرینات خوب حاضر شده است بنابراین مسئولان ترغیب شدند یک بار دیگر با مسئولان روبین کازان صحبت کنند.»