به گزارش ملت ایران به نقل از فارس: هرچند ناصرالخلیفی، مالک PSG اعلام کرد که تیاگو سیلوا فروشی نیست، هنوز مشخص نیست که مدافع برزیلی فصل آینده را در باشگاه فرانسوی می‌ماند یا خیر. این بازیکن با اظهارات دنی آلوس، هم‌تیمی‌اش در تیم ملی برزیل برای پیوستن به بارسلونا وسوسه شده است.

تیاگو سیلوا به نزدیکانش اعلام کرده که دوست دارد به بارسا برود. در حقیقت او تابستان گذشته در نظر داشت به آبی‌اناری‌ها ملحق شود اما تعهدی که با لئوناردو، مدیر فوتبالی PSG داشت، باعثشد در عوض به پاریس برود. تیاگو سیلوا بر این باور است که اکنون بدهی‌اش را پرداخت کرده و بار دیگر مشتاق است به آن تیم بپیوندد.

همچنین در این میان ۲ عامل دیگر نیز مطرح می‌شود. اولین مسئله تمایل تیتو ویلانووا است؛ سرمربی بارسا شخصا با این بازیکن تماس گرفته تا از او بخواهد به ترکیب بارسلونا ملحق شود. دومین عامل انتقال کارلو آنچلوتی به مادرید است. این سرمربی ایتالیایی بود که او را به عنوان یکی از خریدهای مهمش از میلان جذب کرد اما آنچلوتی دیگر در PSG نیست بنابراین بازیکن برزیلی احساس می‌کند که برای جستجوی یک تیم جدید آزاد است.

باشگاه فرانسوی به جذب داوید لوئیز بسیار نزدیک شده است که گام مهمی برای باشگاه به منظور موافقت با مذاکره در خصوص خروج احتمالی سیلوا خواهد بود.