ملت ایران: درگیری رخ داده بین بختیار رحمانی و مهدی نوری هافبک های میانی فولاد خوزستان در تمرین این تیم، باعثشد تا کاپیتان فولادی ها به حالت قهر از حضور در بازی تدارکاتی برابر صبای قم خودداری کند.

بختیار رحمانی ظهر یکشنبه در مصاحبه با سایت گل از وجود برخی مسائل در تیم فولاد ابراز ناراحتی کرد و حتی جدایی آرش افشین از جمع قرمزپوشان فولاد را تصمیم درستی دانست و گفت شخصا به افشین توصیه کرده راهی سپاهان شود! دلیل اصلی ناراحتی کاپیتان جوان فولادی ها که نخواست به آن اشاره کند، درگیری شدید رخ داده در آخرین تمرین این تیم بین وی و مهدی نوری بود که دو طرف دست به یقه هم شدند و اگر با دخالت سایر بازیکنان همراه نمی شد امکان داشت کار به جاهای باریک تر هم بکشد.

رحمانی بعد از این درگیری شدید وقتی دید حسین فرکی و همکارانش ترجیح می دهند موضوع را نادیده بگیرند، ناراحت شده و به حالت قهر از همراهی تیمش در بازی تدارکاتی عصر یک شنبه ورزشگاه صباشهر برابر صبای قم خودداری کرد. اصرار مربیان فولاد هم برای راضی کردن وی و حضورش در میدان بی نتیجه بود. فولاد خوزستان همیشه یکی از تیم های کم حاشیه بوده و اگر هم درگیری هایی در این تیم رخ می دهد، کمتر به بیرون درز می کند!