ملت ایران: مارک فان بومل ستاره سابق تیم ملی هلند و بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که باواریایی ها دوباره می توانند فاتح قهرمانی سه گانه شوند.

این درحالی است که بایرن مونیخ فصل گذشته توانست اولین تیم المانی ای لقب بگیرد که در طول یک فصل ۳ جام قهرمانی به دست آورده و قهرمان بوندس لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا شد.

فان بومل که در طول سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ در بایرن مونیخ توپ می زد، اولین بازیکن غیرآلمانی است که در سال ۲۰۰۸ و بعد از خداحافظی اولیور کان بازوبند کاپیتانی این تیم را بربازو بست.

حالا فان بومل ۳۶ ساله در گفت و گو با بیلد ام سونتاگ گفت: «اگر بایرن امسال هم یک قهرمانی سه گانه به دست بیاورد متعجب نخواهم شد. این تیم می تواند سالها دوام داشته باشد. باواریا و به ویژه آرین روبن بعداز باخت در فینال دوره قبلی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی(در سال ۲۰۱۲) شایستگی این قهرمانی را داشتند. این بازیکنان، بازیکنان باکلاس و باشخصیتی هستند و باید از اعضای کادر هیئت مدیره و اولی هوینس هم تشکر کرد.»

ستاره سابق تیم های آیندهوون، بارسلونا و میلان در مورد برنامه های شخصی اش بعد از بازنشستگی در پایان فصل گذشته صحبت کرد و گفت: «درنظر دارم که در زودترین زمان ممکن مدرک مربیگری ام را دریافت کنم. می خواهم خیلی زود با تمام دوستان خوبم در بایرن دیدار کنم و با پپ گواردیولا، سرمربی جدید این تیم را هم از نزدیک ببینم.»