ملت ایران: سرمربی پرسپولیس می گوید هنوز تیم اصلی سرخپوشان انتخاب نشده است و در بازی های آینده مشخص می شود که چه کسانی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار خواهند گرفت.

علی دایی پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل استقلال صنعتی خوزستان در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید در نیمه دوم پرسپولیس با تیم اصلی اش به میدان رفت، اظهار کرد: تیم اصلی ما هنوز انتخاب نشده است و مشخص نیست چه بازیکنی اصلی است و چه بازیکنی اصلی نیست. چند بازی دوستانه دیگر هم داریم و آنجا مشخص می شود که تیم اصلی ما چه کسانی خواهند بود. ما در نیمه اول چند بازیکن را گذاشتیم و در نیمه دوم چند بازیکن دیگر را. ما در پرسپولیس تیم اول یا دوم نداریم. می خواهیم کاری کنیم که همه عملکرد خوبی داشته باشند.

او افزود: همه بازیکنان ما در این دیدار زحمت کشیدند. در بازی های آینده هم تلاش خواهیم کرد تا هماهنگی بین بازیکنان را بالاتر ببریم و تیمی در حد نام پرسپولیس باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که تیم رقیب پرسپولیس یعنی استقلال مشغول حاشیه سازی علیه این تیم شده است، گفت: شاید باور نکنید اما صحبت تیم رقیب را در این مدت اصلا نخوانده ام. امسال به دنبال این حرف ها نیستیم و می خواهیم با تمرکز به موفقیت برسیم.

او در پاسخ به این سوال که ماجرای تغییر مدیریتی پرسپولیس به کجا انجامید، بیان کرد: از این مسئله اطلاعی ندارم. خدا را شکر مدیریت قبلی هنوز بر سر کار است و امیدوارم به کارش ادامه دهد. ما تیم را تقریبا بسته و با آمادگی کامل می خواهیم رقابت های لیگ را آغاز کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان و در پاسخ به این سوال که شنیده شده او قرار است با حسن روحانی، رییس جمهور منتخب دیدار کند، اظهار کرد: این مسئله صحت ندارد. امیدوارم آقای روحانی به فوتبال کشور کمک کند اما با ایشان دیداری نخواهم داشت. آقای روحانی منتخب مردم است و مردم او را دوستش دارند. به همین دلیل امیدوارم در کارش موفق باشد.