ملت ایران: مدافع تیم پرسپولیس گفت: من از باشگاه پرسپولیس چهار پورشه گرفته ام و دیگر حرفی ندارم.

محسن بنگر با اشاره به برخی اظهارنظرهای مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر دریافت پورشه از سوی بازیکنان پرسپولیس گفت: در این مورد بحثبه اندازه کافی شده است و من حرفی ندارم بگویم ولی حالا که شما از من سؤال می کنید من می توانم بگویم چهار پورشه گرفته ام.

وی با اشاره به شرایط این روزهای تیم پرسپولیس برای حضور در مسابقات لیگ برتر فصل آینده اظهار داشت: تیم ما یک مقدار جوان است و خیلی کار دارد تا برای مسابقات لیگ برتر آماده شود اما خدا را شکر شرایط خودم خوب است ان شاءلله تا زمان آغاز مسابقات به آمادگی کامل خواهم رسید.

بنگر در خصوص اینکه آیا پرسپولیس امسال می خواهد ناکامی های فصل گذشته را جبران کند، گفت: ما ماندیم که ناکامی های فصل گذشته را جبران کنیم و ان شاءلله جبران خواهیم کرد.

بنگر در پاسخ به این سؤال که تیم پرسپولیس فعلی با تیم پارسال چه تفاوت هایی کرده است، اظهار داشت: پرسپولیس هیچ فرقی با پارسال نکرده فقط کادر فنی اش تغییر کرده، کادر فنی که خیلی زود آمده است و تمرینات را به موقع شروع کردند.

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص دیدار تدارکاتی این تیم مقابل استقلال خوزستان گفت: این بازی همانطور که شما گفتید جنبه تدارکاتی دارد و فرصتی بود تا ما میزان آمادگی خود را مورد ارزیابی قرار دهیم و کادر فنی بیشتر از گذشته به توانایی های بازیکنان آگاهی پیدا کند. با وجود اینکه در این دیدار پیروز شدیم اما نتیجه آن مهم نبود. ان شاءلله بتوانیم در لیگ برتر هم عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.