ملت ایران: دنی کارواخال، خرید جدید رئال مادرید، که بعد از یک فصل حضور در لورکوزن به سانتیاگو برنابئو برگشت، خود را خوشحال ترین مرد دنیا توصیف کرد.

این مدافع راست جوان تابستان سال قبل، برای اینکه بتواند فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند، راهی بوندس لیگا شد اما با بازی های خوبی که در ترکیب لورکوزن به نمایش گذاشت، رئالی ها از بندی که در قرارداد او گنجانده بودند، استفاده کرده و او را با مبلغ ۶.۵ میلیون یورو به خدمت گرفتند.

بازی های خوب کارواخال باعثشد تا به عنوان بهترین مدافع راست بوندس لیگا انتخاب شود.

او امروز در مراسم معارفه اش گفت: " از رئیس، هواداران و باشگاه تشکر می کم. من برای رسیدن به این رویا جنگیدم، رویایی که امروز به حقیقت تبدیل شد.

من امروز شادترین مرد دنیا هستم. من هرکاری بتوانم برای باشگاه انجام می دهم.

من از سال ۲۰۰۲ پیراهن رئال را به تن کردم و تا آخرین نفس برای موفقیت رئال تلاش خواهم کرد. "

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، هم بازگشت کارواخال را خوشامد گفت و افزود: " امروز خیلی از طرفداران رئال، مثل تو خوشحال هستند. تو به خانه ات برگشتی دنی و به رئال مادرید خوش آمدی.

تو از انتظارات در این باشگاه آگاه هستی. اکنون این فرصت به تو داده شده است و می دانم که بیشترین استفاده را از آن خواهی کرد. دنی، می دانی که این باشگاه همیشه به دنبال بهترین بودن است.

تو می توانی الگویی برای سایر بازیکنان آکادمی رئال باشی. تو دوران تازه ای را زیر نظر آنچلوتی آغاز می کنی و بهتر از هر کسی می دانی که پوشیدن پیراهن رئال چه مسئولیت و البته لذتی دارد. "

کارواخال که فصل گذشته ۳۴ بازی برای لورکوزن انجام داد، تا سال ۲۰۱۹ با رئال قرارداد بست.