به گزارش ملت ایران به نقل از سایت رسمی پرسپولیس، محمد رویانیان درباره آخرین وضعیت مطالبات " نلو وینگادا " و نگرانی‌های بوجود آمده اظهار داشت: از وقتی مسوولیت مدیریت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفتیم بدهی‌های ادوار گذشته را نیز پرداخت کرده‌ایم. یکی از چالش‌های ما مطالبات وینگادا و شکایت او به فیفا بود. ما در چند مرحله با ایشان مذاکراتی داشتیم و به توافقاتی دست یافتیم. براساس آخرین توافق، باشگاه پرسپولیس می‌بایست ۳۵۰ هزار دلار به او و دستیارش پرداخت نماید تا پرونده شکایت وی از پرسپولیس به کمیته انضباطی فیفا متوقف و پرسپولیس با کسر امتیاز یا محرومیت‌های دیگر مواجه نشود.
وی افزود: ما برای اینکه پرسپولیس دچار مشکل نشود برغم اینکه در فصل نقل و انتقالات هستیم با تلاش‌های فراوان توانستیم طی دو، سه روز گذشته ۲۴۰ هزار دلار به وی پرداخت کنیم. ۲۱۰ هزار دلار به وینگادا دادیم و ۳۰ هزار دلار هم به " کاروالیو " دستیارش پرداخت شد.

رویانیان تاکید کرد: بر این اساس ۱۱۰ هزار دلار از مطالبات ایشان باقی مانده که یکی از دوستان قول دادند این مبلغ را طی روزهای آتی به ما پرداخت کند تا بتوانیم پرونده شکایت وینگادا را بسته و با او تسویه حساب نمائیم. بنابر این هواداران پرسپولیس نگران نباشند چرا که ما برغم وضعیت موجود نسبت به همه مسائل باشگاه با دقت و حساسیت لازم پیگیری‌های مربوطه را انجام می‌دهیم و نمی‌گذاریم لطمه‌ای به پرسپولیس وارد شود.