ملت ایران: لوکا بوناچیچ رسما سرمربی ذوب آهن شد و این تیم از روز شنبه تمریناتش را برای فصل جدید آغاز خواهد کرد. هر چند انتخاب لوکا بعد از تصمیم مدیران باشگاه برای جابجایی در راس کادر فنی چندان طول نکشید و چهار پنج بازیکن جدید هم به عضویت این تیم اصفهانی در آمدند اما به غیر از دیر شروع کردن تمرینات و عقب افتادگی یک ماهه از برنامه های پیش فصل خطرات بزرگی این تیم اصفهانی را تهدید می کند.
این خطر البته فنی و فوتبالی نیست اما می تواند لطمات فنی و فوتبالی داشته باشد و نتایج این تیم در فصل پیش رو را تحت تاثیر خود قرار دهد. از اصفهان خبر می رسد که دلال های بازیکن تورشان را روی ذوب آهن پهن کرده اند و هر کس به طریقی می خواهد بازیکنی را به این تیم که بیشتر خریدهایش لیگ یکی بوده وصل کند.
از ذوب آهن خبر می رسد با اینکه امضای قرارداد با محمد باقر صادقی دروازه بان سابق این تیم و فصل گذشته سپاهان قطعی به نظر می رسید اما این اتفاق به سرانجام نرسید و معلوم نیست چه بازیکنی به جای او عضو ذوب آهن شود.
این مساله در سایر پست ها هم وجود دارد اما باید دید لوکا و ابراهیمی به عنوان سرمربی و مدیر باشگاه چگونه از این همه پیشنهادهای جالب و وسوسه انگیز(!) بهترین ها و. مناسب ترین ها را انتخاب می کنند و تیم فصل آینده ذوب آهن را چگونه می بندند تا اتفاقات امسال تکرار نشود.