ملت ایران: مهراد اولادی پس از ناکامی در پرسپولیس راهی انزلی شد اما در ملوان هم توفیق چندانی نداشت و با ۲۶ بازی(۱۹ بازی فیکس) تنها ۳ گل زد و ۲ پاس گل داد که اصلا آمار جالبی نیست.
با این شرایط او حالا گزینه پیوستن به نفت تهران است و ظاهرا در لیست یحیی گل‌محمدی قرار دارد. اولادی درباره تیم جدید و مذاکره‌هایی که با نفت داشته صحبت کرده که آن را می‌خوانید:

مذاکره‌ تو با نفت به کجا رسید؟
بر سر مسائل مالی کمی اختلاف نظر داریم اما تا آخر هفته قطعاً تکلیفم مشخص خواهد شد.
نظر یحیی گل‌محمدی درباره تو چه بوده است؟
آقا یحیی اعلام کرده که در برنامه‌هایش جایگاه ویژه‌ای خواهم داشت. با این حال منتظرم تا تکلیفم مشخص شود و اگر قسمت باشد، در خدمت نفت باشم.
از سایر تیم‌ها نیز پیشنهاد داری؟
با سایپا و مس کرمان هم صحبت‌هایی داشتم اما فعلاً گزینه اصلی‌ام نفت است. به مسوولان مس و سایپا گفته بودم اگر شرایط حضورم در نفت مهیا نشود، به این دو تیم نیز فکر می‌کنم.
درمورد بخشیدن ۷۰ درصد از مطالبات خود به ملوان برایمان بگو.
دوران خوبی را در ملوان پشت سر گذاشته بودم و با رضایت کامل هم ۷۰ درصد از قراردادم را بخشیدم. کار کوچکی بود که انجام دادم و امیدوارم جوانان ملوان بتوانند از اعتبار این تیم ریشه دار دفاع کنند. از آنجایی که ملوان از نظر اقتصادی شرایط خوبی ندارد، به نظرم تصمیم عاقلانه‌ای گرفتم.
به نظر می‌رسد مدیریت باشگاه سیاستی را در پیش گرفته که منجر به جدایی بازیکنانی نظیر تو و پژمان نوری از ملوان شده است. در این خصوص چه صحبتی داری؟
نمی‌دانم داستان از چه قرار است اما می‌خواهم بگویم ملوان به گردن فوتبال ایران حق دارد و باید به این تیم رسیدگی شود. با این حال شرایط برای نوری هم سخت بود و تصمیم گرفت تیمش را عوض کند. درباره نحوه مدیریت در ملوان نمی‌خواهم صحبت کنم اما به نظرم درودگر تنهاست و باید به او کمک شود.