به گزارش ملت ایران به نقل از فارس - مدافع بارسلونا اعلام کرد در صورتی که مصدومیت هایش ادامه پیدا کند به فکر خداحافظی می افتد.

کارلس پویول در گفت و گویی اظهار داشت که درباره اینکه خداحافظی اش را از فوتبال اعلام کند فکر نکرده اما اگر مصدومیت ها همین طور ادامه داشته باشد، مجبور است این کار را انجام دهد.

وی در این باره اظهار داشت: هرچند مصدومیت هایم زیاد شده اما علاقه و انگیزه ام هنوز وجود دارد. هشت ماه با یکی از زانوهایم مشکل داشتم، امتحان واقعا سختی بود اما اکنون خوب شده ام. اگر فصل بعد هم مصدوم شوم یا اتفاق مشابهی رخ دهد ترجیح می دهم خداحافظی کنم اما در حال حاضر احساس می کنم می خواهم اگر بشود قراردادم را تمدید کنم.

مدافع بارسلونا ادامه داد: روند بهبودی ام کند اما موفقیت آمیز بود. این عمل جراحی مثل بقیه نبود. در حالی که سایر عمل های جراحی دردناک تر بود.

کاپیتان آبی اناری ها تأیید کرد: در حال حاضر می خواهم مطمئن شوم که زانویم بهتر شده و سپس ببینم فصل بعد چه اتفاقی می افتد. هر تصمیمی بگیرم در راستای منافع بارسلونا خواهد بود. با دل بوسکه روابط خوبی دارم بنابراین می خواهم تصمیم نهایی را بگیرم یا تا زمانی که با سرمربی صحبتی نکرده ام چیزی نخواهم گفت.