ملت ایران:پیشنهاد آرسنال برای به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین، مهاجم رئال، با موافقت باشگاه مادریدی مواجه نشده و دو باشگاه هنوز نتوانسته اند به توافق برسند.

باشگاه لندنی علاقه ای برای پرداخت مبلغی بیش از ۲۵ میلیون یورو برای ایگواین ندارند؛ در حالی که رئال برای فروش این ملی پوش آرژانتینی ۳۰ میلیون یورو می خواهد.

مذاکرات دو باشگاه به بن بست خورده است و گفته می شود که اکنون آرسن ونگر به دنبال یافتن گزینه ای دیگر با قیمتی پایین تر است.

پیش از این اعلام شده بود که آرسنالی ها برای نهایی کردن انتقال ایگواین راهی مادرید شده اند اما مذاکرات به نتیجه نرسید. در حالی که مدیران آرسنال با اعتماد کامل در مورد این انتقال صحبت می کردند؛ با این وجود آنها اکنون باید به دنبال گزینه ای جایگزین باشند.

این در حالی است که توپچی ها با ایگواین بر سر دستمزد ۱۱۶ هزار یورویی در هفته به توافق رسیده اند؛ مبلغی که او را در کنار تئو والکات و توماس فرمائلن، به یکی از پردرآمدترین بازیکنان آرسنال تبدیل می کند.

این دستمزد در مقابل با دستمزد ۷۵ هزر یورویی که ایگواین از رئال دریافت می کرد، بسیار بیشتر است و به همین دلیل او کاملا آماده انتقال به امیریتس شده بود.

از سوی دیگر، یوونتوس هم که به دنبال ایگواین بود، با خرید تبس و یورنته، دیگر نیازی به مهاجم جدید ندارد.

آرسنالی ها همچنان از بیشترین شانس برای خرید ایگواین برخوردارند اما به نظر می رسد این بازیکن آرژانتینی باید کمی صبورتر باشد.