ملت ایران: ایسکو، خرید جدید رئال مادرید، که چند روز گفته بود نام کی از سگ هایش مسی است، امروز در مراسم معارفه اش در باشگاه رئال فاش کرد که نام سگ دیگری فیگو است.

او که به تازگی اعلام کرده بود به دلیل علاقه به ستاره آرژانتینی بارسا نام سگش را مسی گذاشته، گفت نمی خواهد نام این سگ را به رونالدو تغییر بدهد.

ایسکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: " نام سگم مسی است. من یک سگ دیگر هم دارم که نام او را فیگو گذاشته ام. چیز بیشتری نمی توانم بگویم.
نمی خواهم نام او را به رونالدو تغییر بدهم زیرا به حرفم گوش نمی دهد. "
این ستاره جوان اسپانیایی همچنین تاکید کرد که رد پیشنهاد رئال غیرممکن بود و مطمئن است که می تواند جایی در ترکیب اصلی این تیم برای خود پیدا کند.

" من از چند باشگاه اروپایی دیگر هم پیشنهاد داشتم اما رد کردن پیشنهاد رئال غیرممکن است.

مطمئنم که می توانم در ترکیب اصلی این تیم قرار بگیرم. البته این کار آسانی نیست اما تمام تلاشم را می کنم تا به بازیکنی کلیدی برای این تیم تبدیل شوم. اگر فکر نمی کردم که می توانم در ترکیب اصلی رئال قرار بگیرم، به اینجا نمی آمدم "

او همچنین کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال را مورد ستایش قرار داد و گفت: " در مورد آنچلوتی چه چیزی می توانم بگویم؟ او در باشگاه هایی که کار کرده، به همه افتخارات رسیده است. او به عنوان بازیکن و مربی قهرمان چمپیونزلیگ شده است. این خود گویای همه چیز است. "