ملت ایران: مهاجم جدید سپاهان با رد داشتن صفحه‌ی اجتماعی و ابراز خرسندی از حضور در سپاهان می‌گوید می‌خواهد به اهدافش با سپاهان برسد.

آرش افشین درباره ی پیوستنش به سپاهان و جداییش از فولاد گفت: به هر حال شرایطی پیش آمد که نیاز به پیشرفت داشتم و با مشورت، این تصمیم را گرفتم. انصافا تصمیم سختی بود و ان‌شاءالله که به نفع فوتبالم شود. از همین جا ازآقای فرکی به خاطر زحماتی که برای من کشید تشکر می کنم و از او عذر خواهی می کنم. به هر حال وضعیت به گونه ای شد که با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوستم و امیدوارم به اهدافم در این تیم برسم.

مهاجم هافبک جدید سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا در صفحه ی اجتماعیش چندی پیش با نوشتن سلام استقلال، موجی را به راه انداخته بود که عده ای تصور کردند او بطور قطع آبی پوش می شود، بیان کرد: صاحب این صفحه من نیستم و بطور قطع طی روزهای آینده از کسی که آنرا اداره می کند، شکایت خواهم کرد. من یک بازیکن حرفه ای هستم و اصلا دلیلی ندارد که چنین مسئله‌ای را عنوان کنم. من برای کسی که به اسم من، آن صفحه را می چرخاند متاسفم و شک نکنید از او شکایت خواهم کرد.

بازیکن سال گذشته فولاد در ادامه از اهدافش در سپاهان گفت و افزود: هدفم حضوری قدرتمند در سه جام با سپاهان است. می خواهم قهرمانی در لیگ و آسیا را با این تیم تجربه کنم و به اروپا برسم. این مسئله دور از دسترس من نیست و در خودم این توانایی را می بینم. می خواهم در افتخار قهرمانی سپاهان من هم سهمی داشته باشم.

افشین در ادامه و در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است، از مسافران به جام جهانی برزیل باشد، گفت: من تمام تلاشم را می کنم که از مسافران تیم ملی به جام جهانی باشم. می خواهم نظر کی‌روش را جلب کنم و امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم تا او را تحت تاثیر قرار دهم. همه دوست دارند در جام جهانی باشند و من هم می خواهم این تجربه ی بزرگ را داشته باشم و به همین دلیل همه توانم را برای رسیدن به آن صرف خواهم کرد.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که چه زمانی به تیم سپاهان ملحق می شود، اظهار کرد: تیم سپاهان روز چهارشنبه از اردوی خارجیش به ایران باز می گردد و من تا آن زمان به تمرینات اختصاصی خودم مشغول خواهم بود و تلاش می کنم از فرم مطلوبم فاصله نگیرم.