بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی زوج هنرمندی هستند که دختری به نام پریا قاسمخانی دارند . بهاره رهنما برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد و سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. پیمان قاسمخانی از نویسنده های خوب کشورمان است . مدتی است که شایعه طلاق بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسمخانی در شبکه های اجتماعی در حال زمزمه شدن است ، به همین دلیل به بررسی شایعه تا واقعیت این ماجرا می پردازیم.بهاره رهنما

از شایعه تا واقعیت این هفته بهاعلام رسمی بهاره رهنما درباره طلاقش از پیمان قاسمخانی اختصاص دارد.

 

مدت ها بود که شایعه طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسمخانی در فضای مجازی منتشر شده بود. اما این دو هنرمند هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادند. تا جایی که بهاره رهنما از این دخالت ها در زندگی شخصی اش عصبانی شد و در اینستاگرامش نوشت:پشت می کنم به همه مزخرفات و قضاوت های این روزها ، با آتش زندگی و مهر آدم هایی که دوستم دارند و دوستشان دارند گرم می شوم و همچنان به مسیرم ادامه می دهم. بعد از بیست وچهار سال تلاش در عرصه کار هنری و اخذ دو لیسانس و دو فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر کشورم ، بی شک عقل و درایت کافی برای تصمیمات مهم زندگی ام دارم. پیمان قاسم خانی هم همیشه بهترین دوست و آدم عزیز زندگی من هست و خواهد بود و بی اندازه بزرگ و محترم. آن دسته بیماران روحی که منتظر جنگ بین ما و آزار فرزندمان هستند هم بی شک در حسرت این آرزو خواهند ماند. به گمانم هر آدم معروفی مثل هر انسانی حق دارد بخش هایی از زندگی اش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و بخش هایی را نه. هرگز با دروغ و دغل زندگی نکردم و نمی کنم و همچنان به روش تلاش و کوشش و جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده ام ادامه خواهم داد.

در واقع رهنما شایعه طلاقش را نه تایید و نه تکذیب کرد.

 

بعد چند مدت از این فضاسازی ها بهاره رهنما رسما خبر طلاقش را تایید کرد.

این بازیگر گفت:«پیمان قاسمخانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.»

او ادامه داد:«(با لبخند) جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه ها حتی اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می بینند و در کنار هم می خواهند.»

برای بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی این دو هنرمند عزیز که طرفداران بسیار زیادی دارند آرزوی خوشبختی می کنیم.