سینماهای آمریکای شمالی در تعطیلات آخر هفته، شاهد رقابت سه فیلم تازه سینمایی برای کسب عنوان موفق ترین فیلم هفته خواهند بود. رابرت دنیرو، جیسون استاتام و ترس برای کسب صدرنشینی جدول گیشه با هم رقابت می کنند.

 

رقابت سه فیلم تازه در جدول گیشه

 

«دست های سنگی» یک درام ورزشی شرح حال گونه است که رابرت دنیرو و ادگار رامیرز را در نقش های اصلی خود دارد.

این فیلم در باره ری آرسل مربی کهنه کار و 72 ساله است که از بازنشستگی بیرون می آید، تا رابرت دوران پانامایی را قهرمان رینگ مشت زنی کند.

جیسون استاتام بازیگر مجموعه فیلم «ترانسپورتر» هم در اکشن حادثه ای تازه خود «مکانیک: قیام»، با جسیکا آلبا هم بازی شده است.

 

رقابت سه فیلم تازه در جدول گیشه

 

این محصول تازه شرکت فیلم سازی لاینزگیت، قسمت تازه ای یک مجموعه فیلم نسبتا موفق سینمایی است.

استاتام در داستان این اکشن ماجراجویانه در نقش کاراکتر آرتور بیشاب ظاهر می شود. او سفری بین المللی را شروع می کند تا با سه تروریست خطرناک مقابله کند.

سومین فیلم تازه جدول گیشه، درام ترسناک «نفس نکش» است. این محصول بازیگر معروفی ندارد و داستان آن در باره چند دوست است، که به قصد سرقت وارد منرل یک ثروتمند نابینا می شوند.

اما در این محل، چیزی بیشتر از اموال قیمتی وجود دارد و سرقت آن ها، تبدیل به کابوس بزرگی می شود که می تواند جانشان را بگیرد.

 

رقابت سه فیلم تازه در جدول گیشه

 

تحلیل گران اقتصادی سینما صبح روز دوشنبه، رقم فروش فیلم ها در سه روز آخر هفته را اعلام می کنند.

آن ها در این ارتباط که کدام یک از این سه فیلم احتمال صدرنشینی جدول گیشه را دارد، اظهارنظری نکرده اند.

هفته قبل با وجود اکران عمومی سه فیلم تازه، «جوخه خودکشی» برای سومین هفته متوالی توانست صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا شود.