با اشاره به اینکه پیش از این نیز چنین رفتاری را در هنگام نمایش فیلم دیگر خودش به نام " تقاطع " تجربه کرده؛ گفت: فیلمنامه فیلم رخ دیوانه هفت سال پیش نوشته شده و در‌‌ همان زمان نیز پروانه ساخت گرفته و در آبان سال ۸۷ برابر اکتبر سال ۲۰۰۸ اولین پروانه ساخت فیلم صادر شده است.

وی ادامه داد: پیش از این نیز زمانی که فیلم تقاطع ساخته شد و به اکران درآمد؛ گروهی گفتند این فیلم از روی فیلم کرش(chrash) ساخته شده درحالی‌که فیلم‌نامه تقاطع چند سال قبل از آن فیلم نوشته و پروانه ساخت گرفته بود.

داوودی با لحنی طنزآمیز گفت: از دوستانی که سینمای ایران را به شدت پیگیری می‌کنند و حمیت ملی در کشف چنین مواردی را دارند تقاضا می‌کنم از طرف ما از سازندگان فیلم هندی " شیطان " به دلیل کپی کردن فیلمنامه " رخ دیوانه " شکایت کنند. زیرا فیلمنامه فیلم رخ دیوانه چند سال قبل‌تر از فیلم هندی شیطان نوشته شده و احتمال دارد آن‌ها از روی این فیلمنامه کپی کرده باشند. بعد از صدور پروانه ساخت " رخ دیوانه " به هر حال این فیلمنامه در مراکز مختلفی عرضه شده بود.

فیلم سینمایی رخ دیوانه به کارگردانی ابوالحسن داوودی در اکران نوروز ۹۴ به نمایش درآمده و مورد استقبال قرار گرفته است. این فیلم پیش از این در جشنواره فیلم فجر جوایز بسیاری را کسب کرد و مورد توجه منتقدان نیز قرار گرفت.