ملت ایران: مجموعه های اصلی نمایشی تا روز ۱۸ فروردین ماه تعطیل هستند اما فرهنگسرای بهمن از ۷ فروردین ماه میزبان نمایش «قصه تاج عروس، خاله و خروس» می شود.

این نمایش که همان گونه که از نام آن مشخص است، نمایشی در ژانر کودک و نوجوان و بر اساس متنی از محمدرضا کوهستانی و با کارگردانی احمد سلیمانی از ۷ تا ۳۰ فروردین ماه هر روز ساعت ۱۸ در سینما تئاتر «چاپلین» در فرهنگسرای «بهمن» به صحنه می رود.

نمایش «قصه تاج عروس، خاله و خروس» چندی پیش در تالار «هنر» اجرا شد و از آنجا که با استقبال گسترده تماشاگران روبرو شد، گروه اجرایی تصمیم گرفتند بار دیگر اثر نمایشی شان را روی صحنه بیاورند اما نمایش کمدی «فیس بوک» که به صورت نمادین توسط سعدی افشار کارگردانی شده است، از اول تا آخر فرودین ماه هر شب در سینما «فردوسی» به صحنه می رود.

این نمایش هر شب راس ساعت ۲۱ اجرا دارد و پیش فروش بلیت آن از ۲۵ اسفندماه انجام می شود.

بر اساس این گزارش، تالار وحدت از نیمه فروردین ماه میزبان نمایشی مناسبتی با نام «به خواب من هم بیا» کار نیلی است که همزمان با ایام فاطمیه در این سالن به صحنه می رود.

در تماشاخانه «سنگلج»، نمایش «سوگ سیاوش» کاری از شکرخدا گودرزی اجرا می شود و سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر نیز میزبان نمایش «باغ آلبالو» نوشته چخوف و کار حسن معجونی خواهد بود.

در سالن شماره یک ایرانشهر نیز نمایش «قرارداد» نوشته مروژک و کار داریوش مودبیان به صحنه خواهد رفت.

اما تالار «مولوی» همچنان وضعیت مبهمی دارد و حتی کارکنان آن هم نمی دانند سرنوشت این تالار پس از سال نو چگونه رقم خواهد خورد و این چنین است که تکلیف اجراهای این تالار مشخص نشده است.