ملت ایران: مدیر موسسه پخش‌کننده سریال”قلب یخی " توقف در پخش آن را با توافق تهیه‌کننده دانسته و از توزیع نسخه جدید تا اواخر هفته آینده خبر داد.

علی اسدزاده مدیر موسسه تصویرگستر پاسارگاد گفت: ما با سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده فصل سوم”قلب یخی " تا بسته هشتم این مجموعه قرارداد داشتیم. بعد از ارائه این قسمت تهیه کننده در نظر داشت با پخش دیگری وارد مذاکره شود به همین دلیل توقفی در ارائه نسخه خانگی این مجموعه در بازار به وجود آمد.

وی افزود: البته تهیه‌کننده در نظر داشت در ایام دهه فجر نسخه جدیدی به بازار نیاید و از طرف دیگر پخش‌کننده تازه‌ای هم پیدا کند که هفته آینده تکلیف قسمت جدید و زمان ارائه آن به بازار مشخص خواهد شد.

این مجموعه در ۱۸ بسته وارد بازار می‌شود و قطعا نسخه جدید تا اواخر هفته آینده وارد بازار می‌شود و ممکن است ما دوباره با آنها وارد مذاکره شویم. در خلاصه داستان این مجموعه آمده‌ است: پایان یک شب پر ماجرا، آتیلا(رئیس یک باند) از بالای یکی از ساختمان‌های تهران به پایین پرتاب شده و به قتل می‌رسد.

شاهرخ(باستان‌شناس معروف) به جرم قتل آتیلا دستگیر شده و با حامد هم‌سلولی می‌شود که به خاطر قتل همسر باردارش به اعدام محکوم شده است. سایه دختر شاهرخ به مهران می‌پیوندد تا نام پدرش را از این اتهام پاک کند. در این بین روشن می‌شود که حمل غیرقانونی و فروش یک محموله از عتیقه‌های ارزشمند موضوع اصلی داستان است.

مهر