ملت ایران:پولاد کیمیایی گفت: هنوز مشخص نیست که در فیلم «خائن کشی» نقشی را بازی کنم و یا جزء عوامل پشت صحنه همچون دستیار کارگردان باشم اما هدفم این است که بیشتر از گذشته سینما را از پدرم بیاموزم و از زاویه پشت دوربین با کارگردانی سینما بیشتر آشنا شوم.

این بازیگر سینما در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس با بیان این مطلب افزود: هنوز صحبت نهایی مان با پدرم به نتیجه نرسیده است.

وی درباره ساخت فیلمنامه «معکوس» توضیح داد: هر بار که قصد داشتم ساخت این فیلم را شروع کنم اتفاقی آن را به تعویق می انداخت. اتفاق هایی همچون بازی در فیلم «گشت ارشاد» و «جرم» باعثشدند ساخت فیلم را دیرتر شروع کنم اما قصدم این است که مدتی کار نکنم تا انرژی ام را برای ساخت فیلمم معطوف کنم.

بازیگر مجموعه «مرگ تدریجی یک رویا» خاطرنشان کرد: احتمال دارد که اسم فیلم تغییر کند اما تمام تلاشم این است که بتوانم این فیلم را بسازم.

تصویر: شاید در فیلم پدرم جزء عوامل پشت صحنه باشم

وی درباره موضوع فیلم اش توضیح داد: فیلم «معکوس» در ژانر اجتماعی - حادثه ای است و تا دقیقه ۳۰ آن ریتمی آرام و محله ای دارد. این فیلم به بیان زندگی پسری می پردازد که برای تامین خرج خانواده کار می کند و برای پی بردن به هویتش و شناخت پدر واقعی اش با ماشینی که به ارثبرده است حرکتی را آغاز می کند که حادثه های فیلم را رقم می زند.